Dziesięciu komików, dziesięć stand upów, ale publiczność w Słowianinie mogła wybrać tylko jednego zwycięzcę. Został nim Michał Leja, który wystąpi podczas Gali Finałowej razem z Abelardem Gizą, Kacprem Rucińskim i Katarzyną Piasecką.

Tego, co wczoraj wieczorem działo się w Domu Kultury Słowianin nie da się opisać słowami. Dziesięciu komików, którzy na pierwszy w Szczecinie festiwal stand upu przyjechali z całej Polski, przez ponad dwie godziny rozbawiali zgromadzoną na sali widownię. Niektórzy dodatkowo zaskakiwali swoim potężnym głosem czy bogatą mimiką.

Żartowali przede wszystkim o sytuacjach z życia codziennego, pierwszych randkach, seksie i kobietach, wszystko dlatego, że poza jednym wyjątkiem, który śmiał się z panów, całe grono występujących należało do płci męskiej.

Poziom stand upów był wyrównany, każdy został nagrodzony podobną ilością braw, więc głosujący na najlepszego komika w Polsce mieli twardy orzech do zgryzienia.

Wyniki zostały ogłoszone dzisiaj na stronie wydarzenia Szczecin Stand Up na Facebooku. Konkurs wygrał Michał Leja. Laureat wystąpi podczas Gali Finałowej, wspólnie z gwiazdami polskiej sceny stand up: Abelardem Gizą, Kacprem Rucińskim i Katarzyną Piasecką. Początek imprezy zaplanowano na godz. 18:00.

Portal wSzczecinie.pl objął patront medialny nad wydarzeniem.

Zobacz też: Pierwszy w Szczecinie festiwal stand up'u