„Polska publiczność jest najlepsza na świecie” - podkreśla Chris Botti. Jego chęć do naszej ziemi powinna nas cieszyć, w szczególności, że to w naszym mieście odbędzie się koncert otwierający jego trasę po Polsce.

Zdobywca prestiżowej nagrody Grammy wystąpi na hali Azoty Arena 25 października, a bilety na to wydarzenie już są dostępne.

 

Od czasu wydania zachwalanego przez krytyków albumu When I Fall In Love w 2004r., Chris Botti został jednym z najbardziej docenianych amerykańskich instrumentalistów. Przekonał do siebie odbiorców zwykle zarezerwowanych dla muzyki popowej, a jego niesłabnąca popularność doprowadziło go do zdobycia czterech #1 albumów jazzowych, a także do kilku złotych i platynowych płyt. Grający trasy koncertowe po całym świecie i sprzedający ponad cztery miliony albumów artysta, znalazł najlepszą dla siebie formę twórczej ekspresji, która rozpoczyna się w jazzie i rozszerza się poza granice pojedynczego gatunku.

 

 

Amerykański trębacz smooth jazzowy ma bogate CV. Współpracował ze Stingiem, Lady Gagą, czy Michaelem Bublé. Będąc w trasie 300 dni w roku, trębacz występował z wieloma najlepszymi orkiestrami, na najbardziej prestiżowych scenach świata, od Carnegie Hall i Hollywood Bowl do Sydney Opera House i Real Teatro di San Carlo we Włoszech.

Bilety już w sprzedaży na www.LiveNation.pl