koncerty

Sugar Pie & The Candyman

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 23.04.2017
O której godzinie?
20:00
Za ile?
45 zł przedsprzedaż / 55 zł w dniu koncertu / 40 zł studenci i uczniowie
Opis wydarzenia
Prosto ze słonecznej Italii, już po raz kolejny we Free Blues Clubie! Jeśli przegapiłeś poprzednie koncerty, teraz masz okazję to nadrobić! Unikalna okazja, by usłyszeć dynamiczne swingowe wersje hitów wykonawców takich jak The Beatles, Queen, Led Zeppelin, Guns N' Roses, Van Halen czy Prince, w połączeniu z własnymi, utrzymanymi w konwencji lat 30. kompozycjami.

Na czele zespołu stoi znakomita wokalistka "Sugar Pie" Lala Ferrari, obdarzona wspaniałym głosem wprost stworzonym do takiej muzyki! Wspomagana jest przez utalentowanych instrumentalistów, którzy czują ducha lat 30.

Występy zespołu to dokładnie przygotowane show, gdzie dopracowany jest każdy szczegół. Oprócz brzmienia odwzorowane są także stroje z epoki, z wielką dbałością o szczegóły.

Koncert Sugar Pie & The Candyman zawsze jest gwarancją znakomitej zabawy. Charyzma jaką odznacza się wokalistka była już często przedmiotem zachwytów zarówno krytyki, jak i publiczności. Naturalny kontakt z publicznością w połączeniu z umiejętnościami całego zespołu pozwala cieszyć się fascynującym połączeniem tego, co najlepsze zarówno w muzyce lat 30., jak i dzisiejszej.

Skład:
"Sugar Pie" Lala Ferrari - wokal
Jacopo Delfini - gitara cygańska, chórki
Renato Podestà - gitara jazzowa, chórki
Claudio Ottaviano - gitara basowa (The Healers)
Roberto Lupo - perkusja

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję