8 marca 2012 roku z pewnością na stałe zapiszę się w historii szczecińskiego hip – hopu. Z dniem tym z inicjatywy Sebastiana Kuchcińskiego, znanego pod pseudonimem Tony Jazzu, rozpoczyna działalność portal SzczecińskiHipHop.pl.

Portal został podzielony na kilka działów, wśród których znaleźć można te odpowiadające poszczególnym elementom kultury hip – hop, tj. muzyce, tańcowi i graffiti.  W pozostałych działach znajdą się  zapowiedzi i relacje z wydarzeń ze szczecińskiej sceny hip – hopowej, recenzje płyt oraz teledyski.  

Na dobry początek czytelnicy nowego portalu mogą zapoznać się m.in. z fotorelacjami z dwóch imprez, które miały miejsce w lutym 2012 roku w Szczecinie, tj. Absolutnej Hulany oraz Urodzin Skate-Europe.com i Andegrand, oraz z filmem prezentującym historię breakdance’u w Szczecinie. Najciekawiej zapowiadającą się inicjatywą portalu jest prezentacja, obok szczecińskich artystów hip – hopowych,  sylwetek i dokonań lokalnych grafficiarzy i tancerzy.

Misję przyświecającą twórcom portalu SzczecińskiHipHop.pl najlepiej określa następujący cytat: „SSH to coś więcej niż zwykła zajawka na rap, farby i figury. To misja i cel, który osiągniemy razem budując i reklamując nasze miasto i nasz rejon. Dalej i dalej, z płyty na płytę, z bloku do następnego osiedla i w końcu z miasta do miasta, Hip-Hop rozrasta się codziennie a My razem z Nim”. Na uwagę zasługuję również fakt, że do udziału w rozwoju portalu i jednoczesnego wspierania szczecińskiej sceny zaproszone zostały  zarówno osoby tworzące kulturę hip – hop, jak i ją propagujące.  

Strona internetowa portalu jest dostępna pod adresem: http://szczecinskihiphop.pl/