inne

Stand-up pod chmurką

foto: fragment plakatu promującego wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 14.07.2018
O której godzinie?
20:00
Za ile?
20 zł ulgowy, 30 zł normalny
Opis wydarzenia
Pierwszy w historii stand-up na Zamku! Lepszy niż finał mundialu! Już 14 lipca o godz. 20:00 na małym dziedzińcu. Bilety 20 i 30 zł.

Dwie godziny doskonałej zabawy w niezwykle klimatycznej przestrzeni małego dziedzińca i w gorącej, lipcowej atmosferze. Zabierajcie znajomych i przychodźcie na najlepszą stand-upową imprezę tego lata! Wystąpią dla Was w miksie swoich najlepszych materiałów Katarzyna Piasecka i Grzegorz Dolniak. Wszystko poprzedzi open mic, na którym zobaczycie komików znanych ze szczecińskich scen. Widzimy się na Zamku! Obecność obowiązkowa.

Wieczór stand-up comedy poprzedzony popularną formułą open mic, w której każdy może zaprezentować swoje sceniczne możliwości. Open mic poprowadzi znany szczeciński komik Grzegorz Dolniak, który pokaże również swój program. Gwiazdą wieczoru będzie Katarzyna Piasecka.

Katarzyna Piasecka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy i największych gwiazd polskiego stand-upu. Występuje zarówno w klubach, jak i dużych salach widowiskowych. Razem z Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim współtworzy projekt Stand-up Bez Cenzury. Jest gospodarzem scen standupowych w Warszawie (Hybrydy) i Zielonej Górze (Kawon), gdzie cyklicznie zaprasza najlepszych polskich komików. Współtworzy również grupę improwizacyjną Siedem Razy Jeden. Wcielała się w postać Córki w serialu kabaretowym TVP 2 Rodzina Trendych.

Grzegorz Dolniak to szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem kabaretowym i komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia programu solowego, powszechnie zwanego stand upem.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję