stand-up i kabarety

Stand-up comedy: Michał Kutek & Tomasz 'Boras' Borkowski

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 24.10.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
30 - 40 zł; bilety na biletyna.pl
Opis wydarzenia
hype-art management zaprasza na kolejny wyśmienity wieczór stand-up w Szczecinie, który odwiedzą wspaniali artyści - Michał Kutek oraz niepowtarzalny Tomasz Boras Borkowski.

 

Michał Kutek - Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. żyjący zgodnie z zasadą “100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw”, przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim piszę, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza.

Tomasz Boras Borkowski - sam o sobie mówi, że urodził się w roku 1976 oraz w 2015, kiedy po raz pierwszy stanął na scenie. Rok później wygrał największy festiwal stand-upowy w Polsce. Od tamtej pory regularnie występuje na scenach całego kraju. Ma za sobą również występy zagraniczne dla europejskiej polonii oraz udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central. Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny. Jeden z najoryginalniejszych komików na polskiej scenie.

 

Bilety:

* przedsprzedaż online: 30 PLN

DOSTĘPNE W SERWISIE BILETYNA.PL: https://biletyna.pl/stand-up/Stand-up-comedy-Michal-Kutek-Tomasz-Boras-Borkowski/Szczecin

* w dniu wydarzenia 40 PLN

* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych powyżej 18-go roku życia.

* Rejestracja występu w jakiejkolwiek formie jest zabroniona.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję