koncerty inne

Środek wiosny w środku miasta: piknik, ognisko, koncerty

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 19.05.2017
O której godzinie?
17:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Choć od pierwszego dnia wiosny minęło już "trochę" czasu, my wciąż wyglądamy tęsknie przez okna, wyłapujemy każdy promień słońca i wspominamy zapach rozgrzanej ziemi. Wiosna w tym roku ma opory przed dzieleniem się z nami temperaturą wyższą niż 13 stopni. Postanowiliśmy wyjść jej naprzeciw i zachęcić wszystkich do wspólnego spotkania.
Zapraszamy Was - liczących mało wiosen i liczących ich całkiem sporo - 19 maja 2017 roku do INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury na wyjątkowe wydarzenie pod nazwą "Środek wiosny w środku miasta". Startujemy od godz. 17:30!

W zielonej przestrzeni ogrodu INKU przygotujemy: ognisko (przynieście ze sobą kiełbaski), teren relaksacyjny z poduchami, kocami, siedziskami i hamakiem. Najmłodsi będą mogli poskakać w dmuchanym zamku (zapewniamy atrakcyjną cenę), zajadać się słodką watą lub jeżeli wolą słony smak - popcornem. Zawitają do nas znany food truck: Wół i krowa (dla których burgery nie mają tajemnic) i Lodowe Rollsy (lody inne niż wszystkie - robione na Twoich oczach). Zachęcamy do zabrania ze sobą piłek, badmintona, frisbee czy gier towarzyskich, które kojarzą się Wam z mile spędzonym czasem, ponieważ nasz ogród sprzyja relaksowi.

Wiosna to także doskonały czas na przewietrzenie szaf, dlatego organizujemy wymianę ubrań dla dużych i małych: Było moje - będzie Twoje. Oprócz bezgotówkowej wymiany ubrań, dodatków, zabawek, płyt itd., tym razem dopuszczalna będzie sprzedaż rękodzieła we własnym zakresie (biżuteria, dodatki - jedynie rzeczy autorskie). Trochę bardziej zaawansowanych wiekiem zaprosimy do naszych zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych, które współpracują od lat z INKU, ale także tych, którzy dopiero rozpoczęli wspólną przygodę. Będzie poetycko, malarsko i nie tylko.

Po godzinie 19:00 nasz INKUbatorowy ogród wypełnią dźwięki muzyki na żywo. Wystąpią dla Was: duet kompozytorsko-sceniczny BAiKA tworzony przez Piotra Banacha i Katarzynę Sondej, Zespół Mizeria, tercet gastro-rockowy w osobach: Marek Ostrowski, Maciej Kowalewski, Rafał Swalski oraz kwartet muzyczny Cafe Jazz Trio w składzie: Ryszard Słowicki, Krzysztof Marek, Robert Jastrzębski, Janusz Jędrzejewski.

Spotkanie zakończymy mappingiem, który na dwie godziny przed północą rozświetli ogrodową ścianę budynku Inkubatora.

DO ZOBACZENIA W ŚRODKU MIASTA W ŚRODKU WIOSNY!

 

CO: ŚRODEK WIOSNY W ŚRODKU MIASTA!
GDZIE: Ogród Szczecińskiego Inkubatora Kultury|al. Wojska Polskiego 90
KIEDY: 19 maja (piątek)
START: 17:30
ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Stowarzyszenie Media Dizajn, INKU Szczeciński Inkubator Kultury
PARTNER: Bajon Odlotowe Wesela, Hotel Vulcan, Klub Remedium

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję