spotkania

Spotkanie autorskie z Iloną Wiśniewską

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Kawiarnio-księgarnia Między wierszami, ul. Moniuszki 6
Kiedy?
Wtorek, 23.04.2019
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Z okazji Światowego Dnia Książki kawiarnio-księgarnia "Między wierszami" zaprasza na spotkanie autorskie z Iloną Wiśniewską, której książka "Lud. Z grenlandzkiej wyspy" jest nominowana do Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki.

Ilona Wiśniewska (ur. 1981), pochodzi z Prószkowa koło Opola, od 2010 roku mieszka w norweskiej Arktyce. Z wykształcenia polonistka i fototechnik. Autorka książek reporterskich „Białe. Zimna wyspa Spitsbergen” (2014), „Hen. Na północy Norwegii” (2016) i „Lud. Z grenlandzkiej wyspy” (2018). Książka „Białe. Zimna wyspa Spitsbergen” przyniosła jej nominację do nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej i tytułu Kobiety Roku 2015. Za książkę „Hen. Na północy Norwegii” otrzymała nagrodę Traveler National Geographic w kategorii podróżnicza książka roku 2017, była też nominowana do Nagrody im. Beaty Pawlak.

Wstęp bezpłatny.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/440831853130052/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję