spotkania

Spotkanie autorskie z Bartoszem Kajatem, autorem książki „Petarda biznesu”

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Książnica Pomorska, aula, wejście od ul. Podgórnej, III p.
Kiedy?
Wtorek, 20.02.2018
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy na spotkanie z Bartoszem Kajatem, lokalnym przedsiębiorcą, edukatorem, autorem i wydawcą książki „Petarda biznesu”. Spotkanie odbędzie się 20 lutego 2018 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Auli Książnicy Pomorskiej.
Na spotkaniu dowiesz się, jak lepiej sprzedawać w XXI wieku, czy warto napisać własną książkę i dlaczego oraz poznasz prawdziwą historię biznesową lokalnego przedsiębiorcy.

Bartosz Kajat - autor i wydawca książki „Petarda biznesu”, lokalny przedsiębiorca, który szuka nietuzinkowych, niecodziennych rozwiązań biznesowych w oparciu o strategię win-win, edukator, pasjonat wiedzy finansowej i gry planszowej Cashflow 101.

Posiada własną misję: „Optymalizować życie innych ludzi”. Jest współzałożycielem i członkiem Stowarzyszenia Szersza Perspektywa w Szczecinie, które realizuje Program Rozwoju Osoby Przedsiębiorczej. W jego ramach współprowadzi warsztaty przeznaczone dla przedsiębiorców i nie tylko. Jest również członkiem założycielem Zachodniopomorskiej Indyjskiej Izby Gospodarczej.

Książkę „Petarda biznesu” napisał w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Zdradza w niej jak wykształcić w sobie postawę osoby przedsiębiorczej. Wyjaśnia, że kluczem do rozwiązania problemów finansowych nie jest większa ilość pieniędzy, a zmiana sposobu myślenia o nich. Informuje o sposobach umiejętnego wykorzystania informacji napływających ze świata zewnętrznego w praktyce prowadzenia własnego biznesu.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję