spotkania

Spotkanie autorskie online z Anną Dziewit-Meller

foto: materiały prasowe

Gdzie?
wydarzenie online
Kiedy?
Czwartek, 03.12.2020
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Instytut Książki i Książnica Pomorska zapraszają na spotkanie autorskie z Anną Dziewit-Meller w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki.

 

Spotkanie poprowadzi Marcin Pierzchliński. Będzie ono tłumaczone na język migowy przez Polski Związek Głuchych Oddział Zachodniopomorski.

Transmisja online: facebook.com/ksiaznicapomorska

Spotkanie odbędzie się 3 grudnia 2020 o godz. 18.00.

 

Anna Dziewit-Meller

Pisarka i dziennikarka, wcześniej także liderka kobiecego zespołu rockowego Andy. W jej literackim dorobku znajdują się powieści "Od jednego Lucypera" (2020), "Góra Tajget" (2016) oraz "Disko" (2012). W 2017 r. wydała książkę "Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy", a rok później jej kontynuację "Damy, dziewuchy, dziewczyny. Podróże w spódnicy." Wraz z Agnieszką Drotkiewicz opublikowała dwa tomy wywiadów "Głośniej! Rozmowy z pisarkami"(2006) i "Teoria trutnia i inne. Rozmowy z mężczyznami" (2009), a z Marcinem Mellerem zbiór reportaży "Gaumardżos! Opowieści z Gruzji" (2018).

Oprócz twórczości własnej wiele czasu poświęca książkom cudzym – wcześniej w programach telewizyjnych, od 2016 r. w autorskim kanale internetowym bukbuk.pl. W 2016 roku nominowana była za wywiad do Nagrody Grand Press. Od stycznia 2017 r. była felietonistką „Tygodnika Powszechnego”.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję