koncerty klubowe inne

Splash of Colors 2017 na Łasztowni

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Gdzie?
strefa klubowa na Łasztowni, tuż przy dźwigozaurach
Kiedy?
Piątek, 11.08.2017
O której godzinie?
15:00
Do kiedy?
Piątek, 11.08.2017
Do której godziny?
21:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W tym roku festiwalowi Pyromagic 2017 towarzyszy także festiwal Splash of Colors (impreza gościła już na Łasztowni dwa lata temu w ramach Juwenaliów). Kolorowe show, będące niepowtarzalnym połączeniem indyjskiego święta kolorów z imprezą przy najlepszej muzyce, zaplanowano w piątek, 11 sierpnia.
- Startujemy na Łasztowni w piątek, 11 sierpnia, od 15:00 i działamy aż do 21:30. W trakcie wydarzenia powstaną kolorowe i efektowne chmury. Można powiedzieć, że uczestniczący w zabawie ludzie stworzą swoistego rodzaju fajerwerki. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, również rodzin z dziećmi – mówi Michał Gołębiewski, współorganizator.

W programie radosnego i barwnego festiwalu znalazły się m.in.:
- wyrzuty kolorowych proszków co 30 minut (proszki do nabycia za 10 zł),
- bicie rekordu Polski w synchronicznym wyrzucie proszków holi (o godz. 18:00)
- niezwykle widowiskowe eksplozje kolorów połączone z ciekłym azotem
- live acts
- pokazy tańca
- zabawa przy świetnej muzyce
- konkursy z nagrodami.

Zabawę uprzyjemniać będą rodzimi didżeje – Jazzowski, dj Gregory, dj MNK, Bartosz Utracki. Na zakończenie imprezy od godz. 19:30 usłyszymy popularny w ostatnim czasie duet elektroniczny Bass Astral x Igo. Pochodzący z Krakowa artyści wystąpili w tym roku m.in. na scenie głównej festiwalu Audioriver.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję