spacery i oprowadzania

Spacer z rozpoznawaniem drzew i krzewów po Osiedlu Piastowskim

foto: materiały prasowe

Gdzie?
zbiórka przy schodkach obok skrzyżowania ul. Ofiar Oświęcimia i Kadłubka
Kiedy?
Czwartek, 06.08.2020
O której godzinie?
16:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Szczeciński przewodnik Paweł Madejski zaprasza na spacer z rozpoznawaniem drzew i krzewów po Osiedlu Piastowskim.

 

Powstałe przed 50 latami Osiedle Piastowskie, rozmieszczone po obu stronach ulicy Cyryla i Metodego, na 15 hektarach swojej powierzchni posiada aż 9 hektarów terenów zielonych. W pełni wykształcone już drzewa i krzewy, uzupełniane nowymi nasadzeniami warte są obejrzenia i rozpoznania bogactwa ich gatunków. Są wśród nich gatunki rzadko spotykane w szczecińskich parkach. Zapraszam na wspólny spacer po alejkach osiedla.

Spotykamy się w sobotę, 1 sierpnia, o godzinie 11:00 przy schodkach umiejscowionych po przeciwnej stronie ulicy Ofiar Oświęcimia niż Biedronka w budynku przy ulicy Kadłubka 42. Spacer potrwa około 2 godzin. Powtórzenie spaceru w czwartek, 6 sierpnia, o godzinie 16:30.

Zapraszam również mieszkańców Osiedla Piastowskiego. Poznajcie bogactwo drzew i krzewów, które codziennie mijacie, śpiesząc się do pracy czy na zakupy.

Udział jest bezpłatny.

Szczegóły na FB: https://www.facebook.com/events/2973459452779422/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję