spacery i oprowadzania

Spacer po Turzynie z Przemkiem Głową

foto: A. Krawczak | materiały prasowe

Gdzie?
zbiórka w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b
Kiedy?
Niedziela, 15.12.2019
O której godzinie?
11:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zanim jeszcze wpadniemy w szał świąt, na zimowy spacer po Turzynie z Przemkiem Głową zaprasza ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki.

 

Kiedyś Tornay, od 1945 roku nosi nazwę Turzyn, wciąż jest chyba mało odkrytym przez mieszkańców fragmentem Szczecina. „Pójdziemy śladem miejsc, które są i których już nie ma, a także wymienimy się wspomnieniami z tej części miasta” – zapowiadają organizatorzy.

Spacer poprowadzi Przemek Głowa - szczeciński przewodnik, bookinista, miłośnik miast wszystkich, ale Szczecin zajmuje szczególne miejsce w jego sercu.

Zbiórka w niedzielę, 15 grudnia, o godz. 11.30 w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b.

Wstęp WOLNY!

 

Na spacer zapraszają organizatorzy – ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki i Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI. Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji”, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie".

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję