koncerty

SOSNOWSKI - koncert w Szczecinie

materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 29.02.2020
O której godzinie?
20:00
Za ile?
30 - 35 zł; bilety na bilety.fm
Opis wydarzenia
Słowianin na emigracji zaprasza na koncert Sosnowskiego!

 

Sosnowski - one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego utwory, takie jak "Deszcz", nie tylko zdobyły uznanie wielu dziennikarzy muzycznych, ale także podbiły serca wielu słuchaczy, wskakując na dobre pozycje na polskich listach przebojów.

To zdobywca ważnych polskich nagród muzycznych: wyróżnienia na Mateuszach Trójki, 'Szczoty" na Offensywie De Luxe, a także Grand Prix na Suwałki Blues Festival, który miał zaszczyt otworzyć, grając przed Correy Harrisem. Jest także polskim reprezentantem na European Blues Challange 2020 w Holandii. Występował na ważnych polskich festiwalach, takich jak Męskie Granie, Enea Spring Break, ZEW się budzi Festiwal czy Blues Maraton.

W trakcie najbliższych koncertów zagra rozszerzony materiał z reedycji płyty "The Hand Luggage Studio", w towarzystwie swojego zespołu.

 

O swojej muzyce mówi tak:

Moje piosenki to lek na wszystko z czym sobie w życiu nie radzę. Czasem chce się coś po prostu wykrzyczeć. Niezależnie od tego, czy to ból, czy radość.

Data: 29.02.2020

Godz.: 20:00

Miejsce: Klub Delta - filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie

Bilety: 30/35 zł dostępne w bilety.fm

FB: https://www.facebook.com/events/527437017863650/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję