Będzie można spróbować przekąsek z hotelowej restauracji, obejrzeć suknie ślubne, zobaczyć jak wygląda nauka pierwszego tańca czy przyjrzeć się najnowszym trendom dotyczącym makijażu i fryzury. Wszystko we wnętrzach bardzo chętnie wybieranych przez pary młode na ten jeden z najważniejszych dni w ich życiu. Hotel Jachtowa na Gocławiu zaprasza w sobotę, 23 marca (godz. 12-16), na dni otwarte: „Zaślubiny nad Odrą”.

Można będzie sprawdzić jak wyglądają w praktyce zaślubiny na nadodrzańskim nabrzeżu, a później w tym samym miejscu wesele w historycznej sali balowej. A przy okazji obejrzeć propozycje najlepszych firm zajmujących się usługami okołoślubnymi.

– W czasie dnia otwartego chcemy pokazać zarówno nasze możliwości, jak i możliwości naszych partnerów – mówi Monika Kowalska, zarządzająca hotelem w zabytkowym budynku przy ul. Lipowej 5.

Pokażą jak wyglądają przygotowania do ślubu

Zaplanowano degustację przekąsek z restauracji Jachtowa i słodkiego bufetu od Wedla. Będą też pokazy barmańskie i różne propozycje aranżacji stołów od Artena Dekoracje. Fanfaronada zaprezentuje suknie ślubne. Monika Grzegórzek pokaże jak przygotowuje makijaż i fryzurę ślubną, a Dagna Drążkowska-Majchrowicz, jak pracuje z młodymi podczas robienia zdjęć.

– Zaprosiliśmy też modelkę, która pokaże jak wygląda cały proces przygotowań. Od wykonania fryzury i makijażu, po przymierzanie sukien ślubnych. Można będzie zobaczyć jak wygląda efekt końcowy – podkreśla Monika Kowalska.

Szkoła tańca Kimama pokaże jak nauczyć się pierwszego tańca. Artystka muzyczna, skrzypaczka, Maria Radoszewska da próbkę swoich możliwości podczas koncertu. Do tego przygotowano pokazy pirotechniczne od S-piro i prezentację zabytkowych Citroenów. Nie zapomniano też o tak ważnych szczegółach jak prezentacja najnowszych trendów w papeterii ślubnej. Wydarzenie poprowadzi Michał Kujawski, czyli DJ Qjav.

Jedna z najpopularniejszych ślubnych lokalizacji

Jachtowa jest bardzo chętnie wybierana przez pary młode. Przyciąga ich przede wszystkim umiejscowienie hotelu na nadodrzańskim nabrzeżu i historyczna sala balowa. Do praktycznych atutów należy na pewno dogodny dojazd ze śródmieścia i duży parking.

– Mamy oczywiście apartament dla nowożeńców. Z pięknym widokiem na rzekę i zieloną wyspę naprzeciwko naszego hotelu – mówi Monika Kowalska.

Wszyscy, którzy podczas dnia otwartego zdecydują się na ślub w Jachtowej, mogą liczyć na 15 % zniżki za wynajem sali.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1381921292478475/ i www.jachtowa.szczecin.pl.

Plan dnia otwartego w Jachtowej

12:00-16:00 – Dzień Otwarty poprowdzi DJ QJAV

12:00-13:00 - Pokaz Ślubnego Makijażu & Fryzury z Moniką Grzegórzek

12:30 – Zatańcz z Kimamą

13:00 - Odkryj Piękno Sukien Ślubnych od Fanfaronady przy akompaniamencie skrzypków Marii Radoszewskiej

13:30 - Zatańcz z Kimamą

14:30 - Koncert Marii Radoszewskiej

15:00 - Główny Pokaz Pirotechniczny od Spiro (w zależności od warunków atmosferycznych)

 

Partnerzy wydarzenia:

– Fanfaronada – suknie ślubne;

– DJ Qjav – Michał Kujawski – DJ / Wodzirej;

– Fajnerzeczy.pl – fotobudki;

– Pijalnie Czekolady E. Wedel

– Dagna Drążkowska-Majchrowicz – fotografia;

– Monika Grzegórzek makeup & hair – stylizacje;

– Monika Atena Kawardzikis – dekoracje;

– Zabytkowe citroeny – wynajem samochodów;

– Amelia wedding – zaproszenia ślubne;

– S-piro – fajerwerki;

– Maria Radoszewska – artystka muzyczna/skrzypce;

– Kimama – szkoła tańca;

– Barmani na wynos;

– Event Stage - obsługa techniczna imprez.