Panowie od rana obsypują kobiety kwiatami, a w sklepach i kawiarniach kuszą promocjami i rabatami. Sprawdziliśmy, co ciekawego przygotowano dla pań w ich święto.
W salonach Mohito 8 marca panie dostaną 20-procentową zniżkę na wszystkie dodatki, tj. buty, torebki, biżuterię. Z kolei jeśli na zakupy w sklepach House wydadzą minimum 150 zł, otrzymają bon podarunkowy o wartości 50 zł.

Gino Rossi w Dniu Kobiet przygotował dla pań 20% rabatu na torby i akcesoria. Z kolei sklepy Badura proponują 10% zniżki na wybrane buty i torebki. W Reserved panie otrzymają 8 marca 25% rabatu na nieprzecenione modele ubrań.

Kupując zegarek w butiku Swiss, w prezencie z okazji Dnia Kobiet dołączana jest bransoletka. Natomiast panie, które 8 marca kupią w sklepach Kari buty wraz z torebką, dostaną 50% rabatu na tańszą rzecz.

Kupując biżuterię w Cropp, z okazji Dnia Kobiet drugą sztukę otrzyma się za połowę ceny. W Pako Lorente z okazji Dnia Kobiet panie otrzymają 15% rabatu na 1 rzecz z kolekcji damskiej albo 30% przy zakupie 2 rzeczy z kolekcji damskiej.

Cubus kusi promocją: cała kolekcja damska „3 w cenie 2”. Wittchen proponuje 20- i 30-procentowe zniżki na wybrane modele galanterii skórzanej. W salonach Puccini 8 marca panie mogą o 20% taniej zakupić damskie portfele, a w outletach Puccini nawet o 50% taniej.

Zniżki i promocje z okazji Dnia Kobiet przygotowały też szczecińskie kawiarnie i restauracje. Na hasło „dzień kobiet” w Corona Coffee do każdej kawy można dostać 50% rabatu na ciasto. Fabryka Lodów do każdego zamówienia dołącza voucher na lody do wykorzystania w dniach 14-17 marca (kupując 2 porcje, kolejne 2 będą gratis). W herbaciarni Fanaberia na hasło „facebook” panie otrzymają 8% rabatu. Z kolei w Restauracji Czekoladowa przy zamówieniu na min. 100 zł będzie można wziąć udział w losowaniu podwójnych zaproszeń do Opery na Zamku.