spotkania

Sieci widma. Spotkanie autorskie z Leszkiem Hermanem

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 24.10.2019
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Autor bestsellerowego "Sedinum", "Latarni umarłych" czy "Biblii diabła" właśnie wydał swoją czwartą powieść "Sieci widma". Leszek Herman będzie gościem Starej Rzeźni już 24 października.

 

Jeden prom, kilkoro bohaterów i wzburzone morze. Napięcie, sensacja i trudna do rozwikłania zagadka. Leszek Herman – autor bestsellerowych powieści „Sedinum”, „Latarni umarłych” oraz „Biblii diabła” – zabiera czytelnika w przygodowo-kryminalną podróż, która nie może skończyć się dobrze. Dla Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia Leszek Herman jest postacią wyjątkową, nie tylko dlatego, że to właśnie jego książki sprzedają się najlepiej w historii ulokowanego na Łasztowni Kubryka Literackiego. To właśnie Herman – wzięty architekt – przygotował i nadzorował realizację rewitalizacji budynku Starej Rzeźni.

- Każde spotkanie z Leszkiem Hermanem cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, warto wspomnieć choćby spotkanie promujące książkę „Biblia diabła”, na które przyszło ponad 350 osób, a Pan Leszek został jeszcze po spotkaniu ponad godzinę, by rozdawać autografy i rozmawiać o książce. Podobnie było za czasów „Sedinum”, gdzie pasjonaci historii Szczecina dopytywali o rozmaite detale zawarte w bestsellerowej powieści. Każda kolejna powieść Leszka Hermana gwarantuje nie tylko literackie emocje, ale i mnóstwo ciekawostek historycznych i ciekawych wątków z historii Szczecina i Pomorza Zachodniego, stąd zapraszamy serdecznie na spotkanie na Łasztowni, będzie to jedno z pierwszych spotkań w Szczecinie promujących książkę – mówi Patryk Walczak, kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Spotkanie odbędzie się 24 października o godzinie 18.00 w Starej Rzeźni. Wstęp jest bezpłatny.

Na miejscu będzie możliwość zakupu książki i zdobycia podpisu autora.

Organizatorem wydarzenia jest Impresariat Artystyczny „Kultura ze smakiem”, a partnerem Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję