Na ulicy Narutowicza doszło do kolizji, w wyniku której jedno z aut znalazło się w głębokim wykopie. Samochód został wyciągnięty przez strażaków.

Nikomu nic poważnego się nie stało, ale jedna osoba wymagała pomocy ratowników medycznych.

– Na ulicy Narutowicza doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. W wyniku kolizji auto osobowe wpadło do wykopu na prowadzonej na nasze zlecenie inwestycji. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pojazd został już usunięty, a wykop ponownie będzie odpowiednio zabezpieczony – mówi Hanna Pieczyńska z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie.

– Zabezpieczyliśmy wykop i pomogliśmy w wydobyciu samochodu – dodaje Franciszek Goliński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

Na miejscu pracowało także pogotowie gazowe.