koncerty

Ryszard Leoszewski z koncertem "Kołysanki wybrane"

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 18.10.2020
O której godzinie?
17:00
Za ile?
10 i 15 zł
Opis wydarzenia
18 października, CKE Stara Rzeźnia zaprasza na koncert Ryszarda Leoszewskiego, który zaprezentuje materiał z płyty „Kołysanki wybrane”. P

 

Ryszard Leoszewski - „Kołysanki wybrane”

Koncert - promocja płyty CD

18.10.2020, godz. 17.00

 

Pomysł nagrania płyty z kołysankami zrodził się kilka lat temu. Po 33 latach działalności grupy artystycznej Arfik, jej dorośli absolwenci mają już swoje dzieci i to oni prosili Ryszarda Leoszewskiego – twórcę grupy, żeby nagrał dla ich malutkich „arfików” swoje kołysanki. Dodatkowym argumentem, który zdecydowanie przyspieszył nagranie i wydanie płyty, były narodziny wnuczka – Oleczka, któremu szczęśliwy dziadziuś Rysiu dedykował wydawnictwo.

Na płycie znalazło się 12 autorskich kompozycji do wierszy: Danuty Wawiłow, Andrzeja M. Grabowskiego, Kornelii Leoszewskiej oraz Barbary Stenki, która zresztą wraz z Ryszardem Leoszewskim wystąpi na niedzielnym koncercie.

Podczas imprezy będzie możliwość kupienia tej wyjątkowej i pięknie wydanej płyty. Blaszane pudełko z kolorowym nadrukiem zawiera krążek CD i książeczkę z tekstami wszystkich piosenek. Można by powiedzieć – idealne na prezent. Zapraszamy rodziców z dziećmi, babcie i dziadków z wnuczętami i wszystkich, którzy kochają kołysanki.

Płytę wydano w ramach projektu „Scena Detaliczna 2020” dofinansowanego ze środków Miasta Szczecin.

Bilety:

dorośli - 15 zł

dzieci (w każdym wieku) - 10 zł

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2697130027167696/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję