koncerty

Ryczące Dwudziestki

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 22.04.2017
O której godzinie?
19:00
Za ile?
40 zł; bilety dostępne m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
22 kwietnia w Starej Rzeźni na Łasztowni zaplanowano oficjalne rozpoczęcie szczecińskiego sezonu żeglarskiego. Zagra grupa Ryczące Dwudziestki. Tego wieczoru będzie miała miejsce również premiera piwa „Ryczące Dwudziestki”, które powstało w wyniku kooperacji Browaru Okrętowego z Komitetem Społecznym „Pomoc dla Qni”. Andrzej „Qna” Grzela, lider Ryczących Dwudziestek, w lutym 2015 roku doznał wylewu krwi do mózgu. Jego przyjaciele zbierają fundusze na leczenie i rehabilitację artysty. Bilety wstępu 40 zł.
Ryczące Dwudziestki, to tradycyjny męski KWINTET, który jako instrumentalno-wokalny KWARTET, zaprasza wszystkich na wspólny rejs przez rozbujane wody piosenki żeglarskiej. Spotkanie z zespołem zawsze obfituje w muzyczne wrażenia estetyczne i gwarantuje wszystkim radosną pracę rękoma przy rytmicznych szantach - morskich pieśniach pracy. Mimo wielu otrzymanych nagród, dwie z nich mają szczególne znaczenie dla zespołu – dwukrotne Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu „SHANTIES" w Krakowie w latach 1984 i 1999.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję