Tego wydarzenia nie możecie przegapić. Już 1 czerwca w OMNI Molo rusza Szkoła Magii. W programie m.in. odkrywanie tajemnic słynnego Hogwartu, nauka zaklęć, lekcje z eliksirów, fabryka różdżek, pisanie piórem i lakowanie kopert, strefa VR oraz konsole. Będzie wiele niespodzianek!

To okazja, by przeżyć magiczną przygodę! Szkoła Magii w OMNI Molo będzie działać w sobotę, 1 czerwca, w godz. 11:00-19:00. Udział we wszystkich zajęciach i atrakcjach jest bezpłatny.

Na odwiedzających będzie czekać mnóstwo aktywności w pięciu tematycznych strefach. Jedną z nich będzie strefa konsol, w której będzie można zapoznać się z całą serią Lego Harry Potter oraz najnowszym tytułem Hogwart Legacy.

Z kolei strefa VR pokaże możliwości wirtualnej rzeczywistości. Zobaczycie tu tytuły poświęcone Hogwartowi czy grze w quidditcha.

W strefie planszówek szykują się emocjonujące rozgrywki - do wyboru będą różne gry o tematyce Harrego Pottera (dla każdej grupy wiekowej). Zaplanowano też wspólne układanie puzzli oraz przygotowania do quizu. To tutaj będzie można poznać zaklęcia i najskrytsze tajemnice Hogwartu.

Bardzo ciekawe zapowiada się strefa eksperymentów. Przygotowanych zostanie osiem stanowisk, przy których będzie można stworzyć własnego slime’a albo magiczny eliksir.

Każdy prawdziwy czarodziej potrzebuje różdżki. Odwiedzający Szkołę Magii będą mogli je wykonać samodzielnie w kolejnej strefie, czyli fabryce różdżek. Oczywiście magiczną różdżkę będzie można zabrać ze sobą do domu.

Natomiast w strefie kaligrafii na każdego uczestnika będą czekały zaproszenia na nowy rok szkolny w najsłynniejszej szkole magii. Zadaniem będzie wypełnienie dokumentu swoim imieniem i nazwiskiem oraz zapieczętowanie w kopercie. Uczestnicy będą pisać piórami i lakować pięknymi pieczęciami.

Warto zaznaczyć, że specjalną pieczęć będzie można zdobyć przy każdej aktywności. Po zebraniu wszystkich będzie można odebrać certyfikat czarodzieja. Dodatkowo uczestnikom będą rozdawane magiczne gadżety.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szkoła Magii w OMNI Molo zaprasza 1 czerwca w godz. 11:00-19:00.

https://szczecin.omni-centrum.pl/szkola-magii-w-omni-molo/