Weekend coraz bliżej, a mieszkańcom Szczecina nie zabraknie atrakcji wieczorową porą. Gdzie spędzić piątkową noc? Dokąd wybrać się sobotniego wieczoru? wSzczecinie.pl postanowiło przedstawić Wam szereg interesujących propozycji.

Kto zna głos Michelle Gayle, z pewnością nie opuści koncertu w Can-Canie. Aktorka i piosenkarka debiutowała 20 lat temu w Londynie, piosenka „Woo” była jej nominacją do konkursu piosenki Eurowizji 2008 i zdobyła drugie miejsce w Wielkiej Brytanii. „W najbliższy piątek będzie można posłuchać Michelle Gayle na żywo” - zaprasza Tomasz Mazur z lokalu Can-Can. Masz ochotę potańczyć? Przyjdź do Kontrastów, ponieważ za konsoletą stanie ostry Dj Tygrys. Jeśli jednak najlepiej czujesz się w jamajskich rytmach, koniecznie musisz odwiedzić Alter Ego. O godzinie 21 rozpocznie sie tam impreza zatytułowana EASY SKANKIN III. „W najbliższy weekend w klubie Free Blues jak zwykle dużo muzyki na żywo, i to dobrej muzyki. „16 maja zagra dla Was Free Blues Band, grupa blue`sowa, grająca już ponad 25 muzykę, która łączy w sobie elementy rythm`n`blues`a, soul, funky i jazzu.” - dowiaduujemy się od lokalu Free Blues Club. Impreza odbędzie się z okazji imienin szefa!

Sobotniego wieczoru również wiele atrakcji! O godz. 19 w Amfiteatrze Szczecińskim wystąpi Piotr Rubik, koncert HABITAT – pierwsza część najnowszego dzieła artysty Oratorium dla Świata. W koncercie udział weźmie 180 artystów – orkiestra, chóry i soliści. Fanów Rubika nie może zabraknąć na występie. Jeśli jednak nie masz ochoty na imprezę w plenerze, wybierz się do Klubu Delta. Organizatorzy zadbają o gorący wieczór - „zapraszamy jak co miesiąc wszystkich, którym muzyka latynoska w sercu gra. Będzie można pobawić się w takt salsy, baciaty i innych latynoamerykańskich rytmów.” DJ FEEL-X zagra w Mezzoforte wraz z ekipą Ready For War Sound System. Jeśli lubisz rytmy dancehall, reggae oraz hip-hopu, kieruj się w sobotę w stronę deptaku. „17 maja zagra u nas funkowa karetka pogotowia, czyli Ambulanza. Grają paramedyczny funk, przy którym ciężko jest ustać w miejscu.” - obiecuje Free Blues Club. Nie wierzysz? Sprawdź.

Jest w czym wybierać!