Mają za sobą pierwszą epkę, zostali docenieni przez Within Temptation oraz zdobyli kilka wyróżnień podczas lokalnych konkursów. 25 września NAMY rozpocznie nowy sezon muzyczny w Rocker Club.

NAMY to szczeciński zespół, który powstał na przedmieściach naszego miasta w 2009 roku. Jak sami przyznają członkowie zespołu – ich muzyka jest wypadową emocji i fascynacji. Zespół składa się z czterech członków – Amelia Borkowska śpiewa, Krzysztof Narożański jest odpowiedzialny za gitarę, Rafał Bachul za bas, zaś Paweł Kochański jest specjalistą od perkusji i sampli.

Zespół na swoim koncie I miejsce w konkursie FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL 2013 oraz II miejsce w konkursie Made In Szczecin 2013. Jednak chyba najmilszym uznaniem jest docenienie przez holenderską grupę Within Temptation coveru "Our farewell" tegoż zespołu.

W grudniu ubiegłego roku NAMY wydali swoją pierwszą epkę, obecnie natomiast nagrywają pierwszy long play (album długogrający). Zespół będzie można usłyszeć podczas imprezy w Rocker Club. Jako support NAMY wystąpi młody, goleniowski zespół Not Infected. Po koncercie zespołów odbędzie się Bal Starej Płyty, który zostanie poprowadzony przez Waldka Kulpę.

Koncert odbędzie się 25 września 2013 roku, początek o godzinie 19.00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Portal www.wszczecinie.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.