spotkania

Rezydua Pasji #6: Rodem z Tolkiena, czyli Puszcza Bukowa w aplikacji mobilnej

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 27.05.2022
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
To kolejna, szósta już odsłona autorskiego programu „Rezydua Pasji” w której spotykamy się z osobowościami Szczecina w rozmowach o ich życiu i twórczości. Tym razem spotkanie zatytułowane "Rodem z Tolkiena czyli Puszcza Bukowa w aplikacji mobilnej".

 

Gościem programu będzie Grzegorz Koralewski. Twórca interaktywnej mapy szczecińskiej Puszczy Bukowej w aplikacji na smartfony. Nasz gość jest mieszkańcem osiedla Zdroje w Szczecinie. Studiował geografię morza na Uniwersytecie Szczecińskim.

Zawodowo od 20 lat zajmuje się grafiką komputerową i produkcją animacji reklamowych dla firm w różnych krajach. Na zbiegu wykształcenia kartograficznego, skłonności artystycznych i zainteresowań podróżniczych, pojawił się pomysł tworzenia map w nietypowym stylu. Jedna z nich będzie przedmiotem naszej dyskusji.

Program poprowadzi dr Jerzy N. Grzegorek – pedagog, socjolog, teoretyk i praktyk animacji kultury.

Darmowe wejściówki do pobrania w Recepcji DK „Krzemień” oraz na https://bilety.fm/pl/scena/7057-rezydua-pasji-6-rodem-z-tolkiena-w-podjuchach-dom-kultury-krzemien-szczecin.html

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję