Przygody Sindbada Żeglarza [premiera]

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 27.09.2014
O której godzinie?
15:00
Za ile?
Duża Scena
Opis wydarzenia
We wrześniu „Pleciuga” zaprasza na nowe przedstawienie. Premiera „Przygód Sindbada Żeglarza” odbędzie się w sobotę, 27 września.

Za namową potwora z głębin, nie bez powodu zwanego Diabłem Morskim, młody i spragniony przygód Sindbad wyrusza w świat. Podczas swych podróży zwiedzi magiczne krainy, stanie twarzą w twarz ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami, pokocha piękne księżniczki i pozna gorycz niespełnionych marzeń.

Czego się dowie o sobie? Jak wielkim hartem ducha, mądrością i odwagą się wykaże? Z czym powróci do Bagdadu, do domu, w którym czeka okropny grafoman, samozwańczy wieszcz wszech czasów, Wuj Tarabuk?

Niezwykłe dzieje Sindbada Żeglarza, niecne zakusy Diabła Morskiego i przerażająco kiepskie wiersze Wuja Tarabuka poznacie niebawem!

Bolesław Leśmian
Przygody Sindbada Żeglarza

adaptacja, reżyseria i scenografia: Aleksander Maksymiak
muzyka: Zbigniew Karnecki
występują: Rafał Hajdukiewicz, Katarzyna Klimek, Mirosław Kucharski, Marta Łągiewka, Grażyna Nieciecka-Puchalik, Maciej Sikorski, Krzysztof Tarasiuk, Przemek Żychowski

Spektakl dla dzieci od 6 lat.

BILETY dostępne na http://pleciuga.pl/bilety

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję