koncerty

[przełożone na 20 listopada 2020] Kasia Kowalska MTV UNPLUGGED w Szczecinie

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Inne daty

29.05.2020 19:00

20.11.2020 19:00

Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 29.05.2020
O której godzinie?
19:00
Za ile?
69 - 89 zł; bilety dostępne na arenaszczecin.pl
Opis wydarzenia
Kasia Kowalska MTV UNPLUGGED w Szczecinie!

 

Szanowni Państwo,

W trosce o zdrowie naszych widzów i zgodnie z decyzją Rządu RP o odwołaniu imprez masowych oraz o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury, z uwagi na zagrożenie koronawirusem, zdecydowaliśmy o przeniesieniu na inny termin koncertu Kasia Kowalska MTV Unplugged.

Koncert „Kasia Kowalska MTV Unplugged” w hali Netto Arena w Szczecinie odbędzie się w dniu 20.11.2020.

Wszystkie zakupione bilety będą honorowane w nowym terminie.

Śledzimy na bieżąco wszelkie informację rządowe. Jako odpowiedzialny organizator zdrowie naszej publiczności traktujemy jako priorytet.

Organizator: Arena Szczecin Operator

 

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji odbyło się wiele wydarzeń nawiązujących do tego jubileuszu, m.in. wyjątkowy koncert z cyklu MTV UNPLUGGED, który miał miejsce w maju 2019 w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Płyta z zapisem tego koncertu, w którym wzięli udział znakomici goście, Edyta Bartosiewicz i Stanisław Soyka, ukazała się 25 października 2019, w ślad za nią artystka wyrusza w trasę koncertową pod szyldem MTV UNPLUGGED, która zawita do Szczecina na wiosnę 2020 roku! Kultowa seria koncertów MTV UNPLUGGED cieszy się sławą na całym świecie dzięki jedynej w swoim rodzaju intymnej atmosferze pozbawionej prądu. 29 maja 2020 to wyjątkowa okazja aby na własnej skórze przekonać się na czym polega fenomen tych koncertów.

Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znanych i utalentowanych polskich wokalistek. Podczas swojej 25-letniej kariery nagrała 10 albumów i wypromowała wiele hitów. M.in.: „Pieprz i Sól”, „Antidotum”, „Prowadź Mnie”, „Oto Ja”, „Chcę Znać Swój Grzech”, „Coś Optymistycznego”, „Wyrzuć Ten Gniew”, „Aya” czy „Straciłam Swój Rozsądek” – piosenkę z filmu „Nocne Graffiti”, w którym zagrała główną rolę. W 2018 roku, po dziesięcioletniej przerwie, Kasia wydała nowy album, „Aya”, za który otrzymała nominację do Fryderyka 2018.

Twórczość Kasi Kowalskiej od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej. Wokalistka ma na swoim koncie wiele złotych i platynowych płyt oraz szereg nagród, w tym statuetkę dla „Najlepszego Polskiego Artysty” MTV EMA 2001.

Bilety na koncert Kasi Kowalskiej MTV UNPLUGGED w szczecińskiej Netto Arenie już w sprzedaży!

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję