koncerty spektakle i opery dla dzieci festiwale

PRZECŁAW FESTIWAL 2021 [program]

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 18.06.2021
O której godzinie?
17:00
Do kiedy?
Niedziela, 20.06.2021
Do której godziny?
20:00
Za ile?
bilety na koncerty i spektakle dostępne na bilety.fm oraz ticketos.pl
Opis wydarzenia
W dniach 18-20 czerwca 2021 na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbędzie się druga edycja Przecław Festiwal. Impreza jest bardzo wyczekiwana, ponieważ w zeszłym roku przez pandemię organizator był zmuszony odwołać wydarzenie. W tym roku Przecław Festiwal został podzielony na trzy dni.

 

Dzień Pierwszy: 18.06.2021 (piątek) - otwarcie bram o godz. 17:00

Tego dnia na scenie zobaczymy gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

O godzinie 19:00 na scenie pojawi się Michał Szczygieł. Artysta, o którym pierwszy raz usłyszano w 2017 roku podczas programu The Voice of Poland. Od tamtej pory jego utwory usłyszeć można praktycznie we wszystkich stacjach radiowych w Polsce.

O godzinie 20:30 swój występ da Dawid Kwiatkowski - młody artysta, które uwielbia młode pokolenie. Pochodzi z pobliskiego Gorzowa Wielkopolskiego. Wydał sześć solowych albumów studyjnych. Dwie wydane przez niego płyty dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Za sprzedaż swoich albumów otrzymał jedną platynową płytę i jedną złotą.

O godzinie 22:00 na scenie pojawi się Agnieszka Chylińska - piosenkarka i autorka tekstów. Do 2003 roku wokalistka zespołu O.N.A. Kilka lat później postanowiła występować SOLO. Wydała kilka płyt, które osiągały rekordy sprzedaży, a single bez problemu wskakiwały na pierwsze miejsca list przebojów. Ponadto Agnieszka Chylińska to także gwiazda programów typu Talent Show, gdzie zasiada w jury.

Ponadto podczas wydarzenia na wszystkich czekać będzie sporo atrakcji. Zaplanowano strefy animacyjne dla najmłodszych, strefy cateringowe, punkty handlowe i rękodzielnicze, konkursy dla publiczności i wiele, wiele innych…

Na wydarzenie obowiązują bilety, które są dostępne na stronie bilety.fm i ticketos.pl.

Dzień Drugi: 19.06.2021 (sobota) - start o godz. 12:00

W tym dniu na scenie zobaczymy spektakle teatralne.

Godzina 12:00, scena w GOKSiR

Na początek propozycja dla najmłodszych. Spektakl „Calineczka” w wykonaniu aktorów Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Maleńka bohaterka wyrusza w świat, by odkrywać jego piękno, ale także kryjące się w nim zagrożenia. Wędrując przez rozmaite krainy, napotyka miejsca przytulne i słoneczne, jak i te mroczne i niesympatyczne. Spotyka istoty przyjazne, jak i te jej nieprzychylne... Losy Calineczki układają się w opowieść o poszukiwaniu przyjaźni i miłości. O potrzebie niesienia pomocy potrzebującym, wzajemnym szacunku, wrażliwości na cierpienie innych, dobroci - o tym wszystkim jest ten ciekawy spektakl.

Godzina 14:00, plac przed GOKSiR

Teatr Ulicy (pokaz plenerowy). To propozycja dla osób, które są fanami pokazów ulicznych. W tym czasie na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu wystąpi Kamil Żongler. To profesjonalne show w cyrkowo-klanowej aranżacji.

Godzina 19:00, scena w GOKSiR

Premiera spektaklu „KORA. Falowanie i spadanie” w wykonaniu aktorów Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Kora fascynuje. Nawet, kiedy jej już nie ma, zostały evergreeny Maanamu i jej własna legenda. Może zachwycać, może obrażać, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Kora zawsze mówiła to, co myślała i z lubością opowiadała, jak istotną rolę w jej życiu odgrywają sny. Dlatego i my wyśniliśmy nasz teatralny sen o Korze w spektaklu „Kora. Falowanie i spadanie”. Usłyszycie w nim największe przeboje Maanamu i przepłyniecie przez oniryczny ocean zdarzeń z życia artystki, w którym najważniejsze było po prostu życie. I miłość. Bo według niej każda miłość zaczyna się od miłości i naprawdę nie sposób się z tym nie zgodzić.

Na wydarzenie obowiązują bilety, które są dostępne na stronie bilety.fm i ticketos.pl (dotyczy spektakli o godz. 12:00 i 19:00).

Dzień Trzeci: 20.06.2021 (niedziela) - start o godz. 12:00 (wstęp bezpłatny)

W tym dniu zapraszamy całe rodziny na dzień familijny. Podczas tego wydarzenia przez kilka godzin uczestnicy będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Na scenie zobaczyć będziemy mogli pokazy tańca hip-hop, latino, koncerty grup muzycznych i pokazy sportowe. Ponadto dla najmłodszych przewidziano strefę dla dzieci, gdzie będzie można spróbować swoich sił przy modelowaniu balonów, puszczaniu gigantycznych baniek, wziąć udział w zawodach sportowych czy warsztatach plastycznych. Do tego specjalne seanse bajkowe w Kinie Zachód. Organizator przewiduje tyle atrakcji, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie bez względu na wiek, choć oczywiście największą radość z uczestnictwa będą miały maluchy.

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję