Wiosna też może być dobrą porą na zakup kominka. W Centrum Kominkowym przy al. Piastów 40c (w pobliżu skrzyżowania z ul. Sowińskiego) na klientów czekają eksperci z wieloletnim doświadczeniem, wszystkie możliwe rodzaje kominków i specjalna wiosenna promocja.

Wcześniej przez lata Centrum Kominkowe działało przy ul. Kolumba 6, ale ze względu na przedłużający się remont ulicy musiało zmienić lokalizację. Nie zmieniła się natomiast wysoka jakość świadczonych usług i szeroki zakres asortymentu.

Wszystko wytłumaczą i pomogą wybrać najlepszy kominek

Teraz warto zdecydować się tam na zakup wkładu kominkowego firmy Hajduk, bo w promocji wiosennej na klientów czeka 30-procentowy rabat na obudowę kominka. Być może jednak dla konkretnego domu czy mieszkania korzystniejsze jest inne rozwiązanie. Dlatego najłatwiej zdać się na pomoc ekspertów.

Fachowcy Centrum Kominkowego doradzą czy wybrać kominek tradycyjny, czy może kominek akumulacyjny. Opowiedzą, kiedy lepszy jest kominek z rusztem. Przedstawią opcje kominków gazowych i elektrycznych. Wytłumaczą jaką moc powinien mieć kominek i pomogą dobrać obudowę.

Bezpłatnie wykonują pomiary w domu klienta, pomogą dobrać odpowiedni model kominka, a później zapewnią montaż. To ważne, bo za instalację kominka lepiej nie zabierać się samemu. Źle zamontowany może bowiem przez lata dawać o sobie znać brudem i brzydkim zapachem.

Nie trzeba nawet jechać do sklepu

Wszystko, co najważniejsze dzieje się w domu klienta, więc do sklepu przy al. Piastów 40c nie trzeba nawet przyjeżdżać. Na stronie https://centrumkominkowe.com/ można wstępnie zapoznać się z ofertą, a później zadzwonić pod podany tam numer lub zostawić namiary na siebie w formularzu kontaktowym. To wystarczy, by umówić się z fachowcami w domu, gdzie wykonają wspomniane pomiary i zaproponują najlepsze rozwiązanie, wraz z jego wyceną.

W ofercie Centrum Kominkowego znajdują się: kominki tradycyjne, kominki na pellet, kominki z płaszczem wodnym, kominki akumulacyjne, piecyki wolnostojące, kominki gazowe i kominki elektryczne. Dostępne są instalacje czołowych światowych producentów. Wybierać można również spośród rodzajów wykończenia, takich jak blenda, kamień naturalny czy szkło.

Nadają inny wymiar wnętrzom, ale często mają też bardzo praktyczne zastosowanie

Zainteresowanych zakupem kominków jest coraz więcej. To bardzo modny element dekoracji wnętrz, ale jest też dużo praktycznych korzyści takich rozwiązań. Przy rosnących cenach energii, do łask wracają kominki z płaszczem wodnym.

Centrum Kominkowe realizuje zlecenia z całego regionu. Nie tylko ze Szczecina, ale również m.in. ze Świnoujścia, Stargardu, Goleniowa, Gryfina, Polic i Mierzyna.

Ze szczegółami oferty Centrum Kominkowego można zapoznać się na stronie https://centrumkominkowe.com/ (tel.: 577 941 236, e-mail: biuro@centrumkominkowe.com).