inne

Program KRYZYS SZANSĄ NA ZMIANY – warsztaty i konsultacje psychologiczne

fot. materiały prasowe

Gdzie?
Kiedy?
Środa, 01.09.2021
O której godzinie?
00:00
Do kiedy?
Piątek, 31.12.2021
Do której godziny?
23:55
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Stowarzyszenie ZAWSZE Z NADZIEJĄ zaprasza wszystkich mieszkańców Szczecina do skorzystania z bezpłatnej pomocy psychoterapeutycznej oraz warsztatów psychologicznych, realizowanych w ramach rozstrzygniętego konkursu – „Profilaktyka i promocja zdrowia adresowana do mieszkańców Szczecina”.

Sesje terapeutyczne odbywają się w każdą środę i piątek!

 

Program wsparcia „Kryzys – szansą na zmiany”, rozpoczyna się już 1 września 2021 r. i składa się z:

– indywidualnych konsultacji psychoterapeutycznych ze specjalistami z zakresu psychologii, psychoonkologii oraz psychoterapii, w trybie zdalnym (za pośrednictwem aplikacji internetowej) lub stacjonarnym (w biurze Stowarzyszenia Zawsze z Nadzieją, przy al. Wojska Polskiego 63 w Szczecinie). Sesje terapeutyczne dla osób w kryzysie emocjonalnym, doświadczających trudnych zdarzeń, będą odbywać się w każdą środę i piątek, do końca grudnia 2021 r.,

– cyklu 4 warsztatów psychologicznych, rozwijających w uczestnikach kursu m.in. postawę ufności i nadziei, autonomii i poczucia tożsamości, inicjatywy i poczucia sprawczości w sytuacji kryzysowej (pierwsze spotkanie odbędzie się 25 września 2021 r.)

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na konsultacje i warsztaty pod numerem telefonu ‪737 333 122‬.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję