W najbliższą sobotę, 22 czerwca, Centrum Handlowe Fala stanie się centrum rowerowych pasji. To właśnie tutaj odbędzie się piknik, który oficjalnie powita lato 2024. Impreza skierowana jest do wszystkich miłośników dwóch kółek oraz fanów marki Fiat. Jakich atrakcji można się spodziewać?

Dla fanów rowerowych przejażdżek

Na miejscu nie zabraknie profesjonalnego wsparcia technicznego. Dzięki obecności serwisu rowerowego Mierzyn, każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z bezpłatnego przeglądu swojego roweru. To idealna okazja, by naprawić drobne usterki i przygotować sprzęt na letnie wyprawy. Głównym punktem programu będzie również znakowanie rowerów. Dzięki współpracy z lokalnymi funkcjonariuszami policji, uczestnicy będą mogli w profesjonalny sposób zabezpieczyć swoje rowery przed kradzieżą.  

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marek Rupiński - znany ultrakolarz, którego osiągnięcia na międzynarodowych trasach udowadniają, że niemożliwe nie istnieje. Zwycięstwa w Race Around Poland oraz Race Around America to tylko niektóre z jego wielkich sukcesów. Marek podzieli się swoimi doświadczeniami i być może zainspiruje uczestników do własnych wyzwań sportowych.

Na pikniku rozdawane będą także przydatne akcesoria rowerowe. 

Poznaj świat Fiata

Podczas wydarzenia dostępne będzie stoisko Grupy Gezet, która przedstawi zainteresowanym oferty marki Fiat oraz zaprezentuje najpopularniejsze modele, w tym elektrycznego Fiata 500E, Fiata 600 czy hybrydową wersję Fiata 600. To doskonała okazja do tego, by przyjrzeć się z bliska nowoczesnym rozwiązaniom w motoryzacji, które idealnie komponują się z ekologicznym stylem życia wielu rowerzystów.

Konkurs - wygraj elektrycznego Fiata 500 na weekend!

Nie zabraknie emocji dla tych, którzy lubią rywalizację. W konkursie organizowanym przez Grupę Gezet do wygrania będzie w pełni naładowany elektryczny Fiat 500 na weekend. O szczegółach konkursu można dowiedzieć się już na miejscu.

Do udziału w pikniku zachęcamy również tych, którzy na co dzień z rowerem mają niewiele do czynienia. Nie zabraknie bowiem dodatkowych atrakcji oraz foodtrucków. 

Start 22 czerwca o 11:00!