“Nie czekaj na jutro. Przyjdź na trening!” - już na początku maja mieszkańcy Szczecina będą mogli potrenować na żywo ze znaną trenerką online, Martą Kruk z kanału Codziennie Fit. W programie nie tylko ćwiczenia, ale także specjalna strefa wyzwania, dodatkowe atrakcje i warsztaty o tym, jak zadbać o formę. Pierwszym przystankiem na trasie, która rusza po całej Polsce, jest właśnie Szczecin - czas więc zmotywować się do działania i przyjść na trening!

Codziennie Fit Tour powered by PUMA to flagowy projekt instruktorki fitness Marty Kruk, znanej z kanału YouTube Codziennie Fit (260 tysięcy obserwujących), która już po raz piąty rusza w podróż po kilku największych miastach w Polsce. Trasa treningowa to nie tylko same ćwiczenia z Martą: to także szereg atrakcji dla uczestników, który sprawi, że pod koniec wyjdą z wydarzenia zmotywowani i gotowi do działania na kolejne tygodnie - w sam raz, by zacząć działać przed wakacjami!

Bilety można zdobyć na stronie: https://sklep.codzienniefit.pl/tour

Całe wydarzenie odbędzie się już 6 maja na sali SWFiS na ulicy Tenisowej 33. W programie oprócz treningu głównego z trenerką Martą Kruk z Codziennie Fit, masa dodatkowych atrakcji dla uczestników: trening rozgrzewkowy z instruktorem fitness i szkoleniowcem Pawłem Kordkiem, specjalna strefa wyzwania sprawnościowego Martes Sport, w której będzie można spróbować pobić rekord i wygrywać nagrody, darmowa strefa selfie 360 stopni dostępna dla każdego uczestnika trasy i warsztaty “Co mówi twoje ciało?”, które pomogą zrozumieć co zrobić, by mieć jak najlepsze efekty sylwetkowe, treningowe i zdrowotne. Trenujący w ramach biletu otrzymają także zdrowe przekąski od cateringu Nice To Fit You.

Na trasie mile widziane są zarówno osoby zaawansowane jak i początkujące - jak zapewnia Marta, treningi będą zawierały modyfikacje, dzięki którym każdy będzie mógł zrobić satysfakcjonujący trening i poczuć się jak najsprawniejsza wersja siebie.

Oprócz dawki motywacji i inspiracji na kolejne tygodnie, uczestnicy otrzymają także pakiety powitalne z prezentami od partnerów trasy: produktami marki Martes Sport, Krukam, BodyBoom, Dr Lifestyle - a wszystko w poręcznym worku treningowym marki PUMA. 

Bilety są jeszcze dostępne (do wyczerpania puli miejsc) na stronie: https://sklep.codzienniefit.pl/tour

Jak wyglądała trasa w poprzednich latach? Można to zobaczyć na wideo: