imprezy cykliczne spotkania

Pokazy slajdów z wypraw rowerowych: o podróżowaniu z psem

materiały organizatorów

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Wtorek, 16.01.2018
O której godzinie?
19:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Sklep rowerowy MADBIKE zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Pokazy slajdów z wypraw rowerowych". Tym razem w Starej Komendzie gościć będą Wanda Nowotarska i Tomek Kuna, którzy przygotowali prezentację pt. "Piknik w Sakwach: kiedy droga dała nam psa". Wstęp wolny!
Wanda i Tomek tak zapraszają:
"Cztery łapy, cztery nogi, cztery koła, trzy głowy, dwa rowery, jeden ogon, kilka pcheł i wspólna miłość do podróży. Porzucona gdzieś na środku pola, rok temu wraz ze swoją silną osobowością i jeszcze większym ADHD wtargnęła w nasze życie, stając się wiernym towarzyszem naszych rowerowych podróży. Wniosła ogrom radości, błota w namiocie, piasku w śpiworach, sierści w jedzeniu, nocnych pobudek i kilka dodatkowych kg bagażu. Opowiemy Wam o podróżowaniu z psem, które wcale nie jest skomplikowane, o naszych całorocznych wycieczkach po Pomorzu Zachodnim i nie tylko. Będzie o zaletach z obecności czworonogiego towarzysza, o tym jak razem odnaleźliśmy siebie i jak wspólnie poszukujemy nowych dróg".

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zacząć podróżować z psem lub po prostu razem z czworonogiem jechać na małą wycieczkę rowerową. Zapraszamy też wszystkich, którzy chcą posłuchać o wycieczkach po Pomorzu Zachodnim w każdych możliwych warunkach, nawet zimą. Zapraszamy też miłośników dobrej fotografii!

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 16 stycznia, o godzinie 19:00 w piwniczce Browaru Stara Komenda przy placu Batorego 3.

Wstęp wolny!

Organizacja spotkań ze szczecińskimi podróżnikami rowerowymi: sklep rowerowy MADBIKE
Komentarze
~Szarotka
16.01.2018 11:25

Czy można na to spotkanie zabrać psa?

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję