spotkania

Pl. Orła Białego i Tkacka - zmiany czy status quo? [spotkanie otwarte]

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Gdzie?
siedziba Stowarzyszenia Rowerowy Szczecin przy ul. Bolesława Śmiałego 5, domofon 55
Kiedy?
Środa, 13.02.2019
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Rowerowy Szczecin zaprasza na otwarte spotkanie dotyczące planowanych przez Miasto zmian na pl. Orła Białego i ul. Tkackiej, które odbędzie się 13.02.2019 o godz. 17:00 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Bolesława Śmiałego 5, domofon 55.

Podczas spotkania chcemy lepiej poznać założenia projektu, który wygrał niedawny miejski konkurs. Do przedstawienia projektu zaprosiliśmy jego autorów: pracownię Orłowski, Szymański - Architekci.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców (nie tylko) ul. Tkackiej i okolic, wszystkich zainteresowanych tematem stworzenia w Szczecinie "rynku", przywracaniem klimatu starego miasta i tworzenia przyjaznych przestrzeni publicznych w Szczecinie.

Jednym z pytań, na które będziemy szukali podczas spotkania odpowiedzi, na pewno będzie: czy Szczecin stać na stworzenie rynku i starego miasta, wzorem innych miast, nie będącego parkingowcem?

Opinię Stowarzyszenia Rowerowy Szczecin na temat placu można znaleźć tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję