„Wszystko o czym nie powiedziałem” – to tytuł najnowszej książki opowiadającej o życiu prezydenta Szczecina Piotr Krzystka. „Przeczytacie o rzeczach, które jak dotąd były znane jedynie wąskiemu gronu osób” – zapowiada włodarz miasta.

„Będzie jak to w życiu – o wzlotach i sukcesach, ale także momentach trudnych” – reklamuje swoją pierwszą książkę prezydent Szczecina. „Po co mi to? Myślę, że w życiu każdego mężczyzny przychodzi czas pewnych podsumowań. Być może to moje rozliczenie się z kilkoma tematami i chęć pokazania nieco szerszej perspektywy wam – mieszkańcom” – czytamy.

Dochód ze sprzedaży publikacji trafi na konto Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Jak dodaje Piotr Krzystek, „nie ma premiery książki bez spotkań autorskich”. Pierwsze z nich już w najbliższy czwartek (7 bm.) w Księgarni Zamkowej przy placu Hołdu Pruskiego 8 o godz. 17.00.

Wywiady z prezydentem Szczecina przeprowadził wieloletni dziennikarz Kuriera Szczecińskiego Dariusz Staniewski. W publikacji „Wszystko o czym nie powiedziałem” znalazły się również autorskie zapisy Piotra Krzystka.

„Niebawem ukaże się cykl podcastów, który jest zapisem rozmów ze wspomnianym już Dariuszem Staniewskim. Pierwsze odcinki ukażą się już na przełomie roku” – zapowiada Piotr Krzystek. 

Książkę wydało szczecińskie wydawnictwo Index. Jest ona dostępna jest w sprzedaży w niezależnych szczecińskich księgarniach oraz w Internecie, na stronie księgarni Atut.

Lista księgarni: Księgarnia Atut, Księgarnia Zamkowa, Księgarnia Sedina, Księgarnia Między wierszami, Księgarnia Kamienica w lesie, Kubryk literacki, Księgarnia Mandala os. Zawadzkiego.