spotkania

Pełna moc w życiu i biznesie. Spotkanie z Jackiem Walkiewiczem

foto: materiały prasowe

Gdzie?
aula Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Humanistyczny, ul. Krakowska 71-79
Kiedy?
Czwartek, 17.09.2020
O której godzinie?
10:00
Za ile?
dla firm zrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej wstęp jest bezpłatny; dla firm niezrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej - 50 zł
Opis wydarzenia
Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu #buisnesscontact, które odbędzie się w czwartek 17.09.2020r. od godziny 10:00 pod hasłem: Pełna moc w życiu i biznesie.

 

Ideą spotkań #businesscontact jest networking uczestników i zaproszonych gości, czyli możliwość spotkania się przedsiębiorców z Północnej Izby Gospodarczej.  

Podczas wrześniowego spotkania gościem specjalnym będzie Jacek Walkiewicz, psycholog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 500 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykłady na TEDx  umieszczone na YouTube mają ponad 5 milionów odsłon. Autor książek: „Rozmyślnik Jacka Walkiewicza”,  „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości”. Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. 

W 2019 za całokształt dokonań i za działanie na rzecz wspierania kobiet otrzymał w konkursie Polish Businesswoman Awards magazynu „Businesswoman & life” statuetkę w kategorii Wybitna Osobowość.  

Wydarzenie odbędzie się w auli Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Humanistyczny, ul. Krakowska 71-79, Szczecin. Do dyspozycji gości jest parking.

Zapraszamy członków Północnej Izby Gospodarczej oraz wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą nas dopiero poznać.

Liczba miejsc ograniczona! Zarejestruj się już dziś! https://app.evenea.pl/event/businesscontact3/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję