targi imprezy cykliczne inne

Pchli targ na Pogodnie

PHOTO CREDIT: JANITORS VIA FOTER.COM / CC BY

Gdzie?
pl. im. W. Pawłowskiego przy ulicy Brodzińskiego na Pogodnie
Kiedy?
Niedziela, 15.10.2017
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 15.10.2017
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W niedzielę, 15 października, Rada Osiedla Pogodno po raz kolejny zaprasza na Pchli Targ na Pogodnie. Zarówno dla odwiedzających, jak i wystawiających udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Tak jak do tej pory targ odbędzie się na placu im. Waleriana Pawłowskiego (jest zadaszenie) przy ul. Brodzińskiego na Pogodnie.

To okazja, by kupić, sprzedać, wymienić się niepotrzebnymi rzeczami. Od osób wystawiających się na targu nie są pobierane opłaty targowe, ale aby się wystawić, trzeba zapewnić sobie stół wystawienniczy albo stojak. Organizatorzy zapraszają również osoby chcące sprzedać lub wymienić się książkami.

Początek o godz. 10:00, koniec o 15:00. Udział jest bezpłatny. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść i wystawić swój "kram", nie są pobierane opłaty za miejsce.

Podczas najbliższej edycji Pchlego Targu odbędzie się zbiórka gier planszowych dla świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 48 oraz zbiórka książek dla ogólnodostępnych dla mieszkańców punktów dystrybucji "książka w locie" organizowanych przez Stowarzyszenie Mieszkańców i Miłośników Pogodna "Pogodniak".

Regulamin pchlego targu:
1. Organizatorem Pchlego Targu na Pogodnie jest Rada Osiedla Pogodno.
2. Uczestnikiem Pchlego Targu może być każda osoba fizyczna, mieszkaniec, nie prowadzący działalności gospodarczej.
3. Pchli targ odbędzie się 15/10/2017r. w godz. 10.00-15.00 na placu W. Pawłowskiego.
4. Na targu można sprzedawać lub wymienić niepotrzebne rzeczy (nowe i używane).
5. Na targu nie można prowadzić zarobkowej sprzedaży (dotyczy handlu obwoźnego, handlu prowadzonego przez zarejestrowane firmy).
6. Wystawienie na targu jest bezpłatne.
7. Uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia stolika dla wystawienia przedmiotów.
8. Organizator nie odpowiada za stan faktyczny przedmiotów, ich pochodzenie, stan jakościowy. Za sprzedaż/wymianę odpowiada osoba prowadząca sprzedaż/wymianę.

Wszystkie pytania prosimy kierować do wiceprzewodniczącego RO Pogodno - Pawła Wierzchowca - tel. 602655544, pogodniak@op.pl
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję