koncerty

Paweł Domagała "1984 Tour"

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Poniedziałek, 11.02.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
109 - 129 zł; bilety na bilety.fm
Opis wydarzenia
Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.

Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie". Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Koncerty promujące album, których od daty premiery Paweł zagrał już kilkadziesiąt, również cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bilety najczęściej były wyprzedane na wiele dni przed datą wydarzenia.

Zachęcony sukcesem pierwszego albumu, Paweł rozpoczął z zapałem prace nad kolejnym krążkiem. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i nosi tytuł: "1984". Na płycie znajdzie się 12 premierowych piosenek, album promuje piosenka "Weź nie pytaj".

Komentarze
~HANNA-ANGELA
26.11.2018 06:19

POZDRAWIAM BARDZO ŁADNY UTWÓR JAK TO SIĘ MÓWI I DO TANCA I DO RÓŻANCA PANU PAWŁOWI I JEGO ZESPOŁOWI ŻYCZE DALSZYCH SUKCESÓW

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję