Pinokio jest klubem studenckim z tradycjami, który nieprzerwanie działa już od 50 lat. To miejsce, gdzie studenci mogą realizować swoje pasje, ponieść wodze fantazji lub po prostu miło spędzić czas. W ostatnim czasie przeżył totalną metamorfozę, zmieniając swój wizerunek praktycznie w stu procentach. Już w najbliższy weekend będziecie mogli zobaczyć efekty tych zmian.

 

Nowy wygląd, ta sama dusza

Jak będzie wyglądał i jaką strategię przyjmie nowe Pinokio, to pytanie które zadaje sobie prawie każdy szczeciński student. Jak zarzekają się właściciele lokalu, klub nie straci swojej kulturalnej duszy, a zyska jedynie nowoczesny i przyjemniejszy dla teraźniejszego studenta wygląd. Lokal jest multimedialny, dzięki funbilbord’owi  klubowicze mogą porozumiewać się ze sobą za pomocą sms’ów, ponadto  w PUB’ie  istnieje możliwość oglądania meczy  w HD.

-Nowy wystrój zapewni lepszy komfort zabawy , ale tak naprawdę liczy się PIONKIJNA iście studencka dusza. Pinokio nie zapomniał o swoich korzeniach. Studenci do klubu mają wejście za free, będziemy organizować bale wydziałowe, z pewnością będziemy angażować się również w organizację tegorocznych szczecińskich juwenaliów, a na barach zagoszczą studenckie ceny- zdradza Małgorzata Borowiecka.

Więcej przestrzeni, więcej powietrza

Klub postawił na nową jakość. Podczas ostatnich wakacji wizerunkowo zmieniło się praktycznie wszystko, wywieziono stare wysłużone kanapy,  wybito część ze ścian subtelnie zmieniając układ lokalu oraz zainstalowano klimatyzacje. Po remoncie PINOKIO stało się jednym z najnowocześniejszych klubów studenckich w kraju. Lokal spełnia wymogi ustawy antynikotynowej:  dla miłośników dymka wydzielono specjalną, odrębną strefę. Zadbano równieżo ergonomię i przepływność w najbardziej newralgicznych punktach ciągów komunikacyjnych i widocznie powiększono jego rozmiary.

-Udało nam się znaleźć więcej miejsca na parterze i piętrze. Zaplecza na tych poziomach zostały wchłonięte na rzecz powiększenia lokalu i barów. Dzięki temu zastój komunikacyjny wzdłuż parkietu zapisać można do zamierzchłej historii. Jednocześnie do lokalu wejdzie więcej ludzi i poprawi się komfort- dodaje Małgorzata Borowiecka.

Urodzinowe promocje

Organizatorzy na wielkie otwarcie zaplanowali dwudniową imprezę i specjalne promocje również z okazji  50 lat klubu Pinokio. Jakie atrakcje przygotowali na 7 i 8 stycznia i dlaczego warto wybrać się w najbliższy weekend do Pinokio?

-To już musi zostać tajemnicą. Wielkie otwarcie to propozycja dla wszystkich tych którzy stęsknili się już za  klimatem starego dobrego Pinokio i chcą zobaczyć co zajęło nam tyle czasu. Na naszych gości czekają 3 kompletnie odrestaurowane poziomy, 2 parkiety, jeszcze cieplutka aranżacja lokalu, klimatyzacja na terenie całego klubu i niepowtarzalny klimat PINOKIO. My na pewno zapewnimy smakowite drinki w rozgrzewających urodzinowych cenach, a o gorącą atmosferę na parkiecie zadbają nasi DJ’e i konferansjerzy.

Po krótkim odpoczynku Pinokio powraca do gry i nie zamierza spocząć na laurach.  Całe PINOKIO otwarte będzie od wtorku do soboty, a PUB przez cały tydzień. Kilkukrotnie w ciągu miesiąca zaplanowane będą imprezy specjalne. Do wakacji czekają nas jeszcze: Konsola na scenie (już w styczniu),Ice Party, Ibiza, Longer, Bale Wydziałowe ZUT.

 

Konkurs dla czytelników wSzczecinie.pl

Klub Pinokio dla czytelników wSzczecinie.pl przygotował specjalny konkurs, w którym do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na piątkową imprezą. Szczegóły na naszym fanpage'u na Facebooku.