Festiwal FemFest już po raz trzeci zawita na szczecińską scenę muzyczną. Już w grudniu będziemy mieć okazję zobaczyć kolejnych muzycznych wykonawców z uzdolnionymi i pięknymi kobietami w składach każdego z zespołów.

Tym razem płeć piękna wraz z kolegami zaprezentuje się w lżejszej, akustycznej odsłonie podczas kilkugodzinnego wydarzenia. Nie zabraknie więc rockowego pazura i dobrej zabawy, podczas kilku godzin świetnej muzyki i występów elektryzujących kobiet na scenie.

Podczas akustycznego FemFestu zagrają: Gravity Of Feelings (soft rock, Police), January (akustyczny pop/rock, Stargard), Latte (blues/ jazz/ funk/ soul/ folk, Szczecin/Police), Namy (rock alternatywny, Szczecin) oraz goście specjalni.

Dodatkowo festiwal będzie połączony z wystawą zdjęć Dagny Drążkowskiej, zatytułowaną "Femme Fatale". Zdjęcia przedstawiać będą kobiety wszystkich edycji festiwalu. Dzięki tej wystawie wieczór nabierze jeszcze bardziej magicznego charakteru.

Trzecia edycja Festiwalu FemFest odbędzie się 13 grudnia, w piątek w Free Blues Clubie. Cena biletów w przedsprzedaży to 7 zł ( rezerwacja za pośrednictwem www.femfest.pl) i 10 zł w dniu koncertu. Początek koncertów zaplanowany jest na godzinę 20:00. A po koncertach zaplanowane jest after party. Za sterami stanie kolejna piękna kobieta tego wieczoru - Radience.

Więcej informacji na www.femfest.pl oraz Facebooku. Portal www.wszczecinie.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.