Sprawdzone propozycje, które można nabyć z pierwszej ręki, oszczędzając czas i pieniądze. To charakterystyka ofert dostępnych na platformie: www.miastooferuje.szczecin.eu. Znaleźć można tam wszystkie nieruchomości, które miasto wystawiło na sprzedaż lub przygotowuje do zbycia.

Miejska oferta jest zróżnicowana, można w niej znaleźć na przykład ziemię pod wymarzony dom, mieszkanie w centrum Szczecina czy tereny przemysłowe pod hale i magazyny.

 

To dobra oferta dla każdego: dla osób prywatnych, dla przedsiębiorców, a także deweloperów oraz wielkich firm. Przed decyzją o zakupie lub wynajmie warto spojrzeć na to, co w swoich zasobach posiada Miasto Szczecin. Aktualnie w ofercie można znaleźć setki propozycji, a wśród nich m.in:

Na stronie www.miastooferuje.szczecin.eu znajduje się praktyczna wyszukiwarka, która pozwala znaleźć nieruchomości m.in pod kątem powierzchni, ceny, typu i przeznaczenia.

Wszystkie lokalizacje zaznaczone są również na czytelnej mapie. Z kolei w zakładce „kalendarium” można znaleźć także daty aktualnie ogłoszonych przez prezydenta przetargów.

Do każdej oferty dołączona jest szczegółowa informacja o nieruchomości wraz ze zdjęciami, a także bezpośredni kontakt do pracownika, który odpowie na wszystkie dodatkowe pytania bądź wątpliwości. Na stronie internetowej znajduje się także niezbędnik, z którego można się dowiedzieć o zasadach, przepisach i procedurach zbycia, a także FAQ, czyli najczęstsze zadawane pytania.

Ofertę przygotowało i dba o jej aktualizację oraz promocję kilka jednostek miejskich: Wydział Zasobu i Obrotu Nieruchomościami UM Szczecin, Wydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości UM Szczecin, Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych, Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oraz spółki Nieruchomości i Opłaty Lokalne i Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

Więcej na stronie: www.miastooferuje.szczecin.eu