Do zdarzenia doszło około północy. Dwóch mężczyzn miało zaatakować nożem ochroniarza w jednym z modnych lokali nad Odrą. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia miało dojść około północy w okolicy jednego ze szczecińskich klubów. Nie wiadomo dlaczego dwaj młodzi mężczyźni użyli ostrego narzędzia.

– Ugodzony nożem został 40-letni mężczyzna. Został zabezpieczony i przewieziony do szpitala. Zatrzymaliśmy dwóch podejrzanych o dokonanie tego czynu. Trwa badanie okoliczności zdarzenia, w tym przesłuchiwanie świadków – informuje Anna Gembala z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

– Zespół ratownictwa medycznego został zadysponowany do człowieka zaatakowanego nożem. Na miejscu wezwania znajdował się poszkodowany w wieku ok. 40 lat z ranami kłutymi kończyn górnych oraz klatki piersiowej. Po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych pacjent został przetransportowany do szpitala, był przytomny – dodaje Natalia Dorochowicz z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

"Głos Szczeciński" informuje, że jeden z atakujących miał być niepełnoletni. Internauci spekulują również o narodowości atakujących, ale policja w tym temacie nie udziela informacji.