Przejście przez ten labirynt nie jest łatwe. Nie wiesz, czy zderzysz się z lustrem, czy uda się przejść dalej. Z nowej atrakcji od niedawna można korzystać w Międzyzdrojach. Niesamowite emocje gwarantowane!

Labirynty luster od ponad 100 lat przyciągają spragnionych niezwykłych wrażeń. Pierwsze takie obiekty powstały już pod koniec XIX wieku, m.in. w Konstantynopolu, Chicago i Atlancie. W tym roku podobne miejsce zostało otwarte w Międzyzdrojach przy ul. Bohaterów Warszawy 18a. To jedyna taka atrakcja w regionie.

Szukanie wyjścia sprawi frajdę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. I wcale nie jest to takie proste! W zbudowanym z kilkuset luster labiryncie wszystko wygląda tak samo. Myślisz, że to przejście, a okazuje się, że tylko lustrzana ściana. W części labiryntu znajduje się dostarczający dodatkowych emocji ruchomy mostek.

Nadmorski labirynt luster w Międzyzdrojach można odwiedzać codziennie w godz. 10:00 – 22:00. Wstęp kosztuje 10 zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie labiryntluster.pl