wystawy

Mozaika Indii. Marek Bogdziński

CC0 1.0 Universal (CC0 1.0) Public Domain Dedication

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Poniedziałek, 06.05.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 30.06.2019
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Od 6 maja do 30 czerwca 2019 w Galerii Fotoklubu Zamek w holu wschodnim (wejście A) prezentowana będzie wystawa "Mozaika Indii" Marka Bogdzińskiego.

Marek Bogdziński, członek Fotoklubu Zamek, z zamiłowania fotograf i podróżnik. Odwiedził Maroko, Peru, Chile, Kubę i Indie. Swoją fotorelację z Kuby prezentował w Galerii Fotoklubu Zamek na wystawie „Moja Kuba”.

Ekspozycja „Mozaika Indii” to wynik miesięcznej wyprawy po Indiach północnych. Fotografie ukazują tamtejszych mieszkańców na co dzień i od święta. To Indie autentyczne, pełne kontrastów, barw i odcieni, miejsc znanych oraz takich, do których docierają tylko nieliczni. Zdjęcia ulicznego zgiełku, handlarzy na bazarach, ale i sceny intymnego kontaktu z bóstwem w czasie hucznych festiwali. Wystawa „Mozaika Indii” prezentuje zdjęcia sytuacji, które autorowi najbardziej zapadły w pamięć.


Galeria Fotoklubu Zamek (Hol Wschodni, wejście A)

Mozaika Indii. Marek Bogdziński

06.05.2019 – 30.06.2019

wstęp wolny

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję