spotkania warsztaty festiwale

MINIKONWENT w Szczecinie - IV Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 01.02.2020
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Sobota, 01.02.2020
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Po raz czwarty otwieramy nasz jednodniowy rok akademicki! Już 1 lutego 2020 Pałac Młodzieży przekształci się w Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny, gdzie korytarzami będą przechadzać się pełni wiedzy i pasji PUFesorowie, fantastyczni bakałarze i studenci w strojach rodem z wyimaginowanych światów oraz jedna postać stale mrożąca krew w żyłach Rektorowi - PUFetowa.

 

Tego dnia znajdą się atrakcje zarówno dla osób ceniących sobie prelekcje w Katedrze Wiedzy Zbędnej, jak i rekonstrukcje historyczne w Katedrze Światów Alternatywnych. Będzie czas i miejsce na pozyskanie nowych książek podczas kiermaszu w Katedrze Liter Żywych, jak i zagłębienie się we wspaniały świat gier planszowych czy RPG w ramach Katedry Gier Wszelakich. Amatorów sztuk wizualnych zapraszamy na atrakcje w Katedrze Sztuk Fantastycznych. Będą warsztaty, wystawy, jak i spektakle.

WSTĘP (z wyjątkiem warsztatów) BEZPŁATNY!

Przyjdź, pobierz Indeks z programem w Dziekanacie i zanurz się w świat fantastyki. Nie zapomnij też wpisać się do Księgi Pamiątkowej. W końcu nasz uniwersytet trwa tylko jeden dzień. A potem "PUF!" i znikamy ;)

Program wydarzenia: https://palac.szczecin.pl/wp-content/uploads/2020/01/PUF-2020-program-dla-student%C3%B3w.pdf

Szczegółowe opisy spotkań i warsztatów w wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/505113186970888/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję