Magnolie Biznesu to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów gospodarczych w Szczecinie, w którym co roku wyróżniane są przedsiębiorcze kobiety. Laureatki działają nie tylko w biznesie, ale są również aktywne społecznie. Mercedes Benz Mojsiuk kolejny raz został partnerem wydarzenia. – Przyznaliśmy nagrody absolutnie niezwykłym paniom. Biznes na Pomorzu Zachodnim jest kobietą. Kobiety są silne, mądre, jestem dumna, że uczestniczymy w wydarzeniu, które tak silnie inspiruje do działania i rozwoju – mówi Hanna Mojsiuk, członek zarządu Mercedes Benz Mojsiuk.


Hanna Mojsiuk: „To kobiety aktywne i inspirujące, ale i wrażliwe oraz pełne dobra”

Grupa Mojsiuk jest inicjatorem i fundatorem nagrody She’s Mercedes by Mercedes Benz Mojsiuk. Co roku podczas gali Magnolii Biznesu jest ona wręczana wyjątkowym przedsiębiorczyniom z województwa zachodniopomorskiego, które wykazują się aktywnością, ale i miłością do motoryzacji.

– Każdego roku nagradzamy panie, które działają biznesowo, społecznie, charytatywnie, a jednocześnie kochają jazdę samochodem i są miłośniczkami marki Mercedes Benz. To nasze klientki, partnerki biznesowe, kobiety bardzo aktywne i inspirujące – mówi Hanna Mojsiuk, członek zarządu Mercedes Benz Mojsiuk. – Chciałabym, by nasza nagroda She’s Mercedes by Mercedes Benz Mojsiuk była dla naszych laureatek bardzo miłym wyróżnieniem, ale i inspiracją do dalszego działania i zdobywania kolejnych szczytów. Podziwiam aktywność tych pań, ich umiejętności, ale i niezwykłą wrażliwość. To naprawdę wspaniałe kobiety.

Kim są laureatki nagrody She’s Mercedes by Mercedes Benz Mojsiuk?

Podczas gali nagrody z rąk prezes Hanny Mojsiuk odebrały: Beata Kozaryn oraz Alicja Truszczyńska.

Alicja Truszczyńska to kobieta, która aktywne życie zawodowe łączy z troską o domowe ciepło. Na co dzień spełnia się, prowadząc firmę Truszczyńscy Boats, która – jak sama nazwa wskazuje – tworzy łodzie. Jest to jedna z najbardziej perspektywicznych rozwojowo firm działających w Koszalinie.

– Kobiety nie powinny się bać biznesu, a czasem jesteśmy niedoceniane. My sobie wszędzie fajnie radzimy – mówiła z uśmiechem Alicja Truszczyńska, odbierając nagrodę. – Musimy być odważne, ryzykować, nie poddawać się. Kobiety w biznesie się wspierają, spotykamy się w większych grupach. W firmie nie jesteśmy ozdobą dla męża, tylko aktywnie działamy i wkładamy w naszą działalność bardzo dużo serca. Bardzo dziękuję za to niezwykłe wyróżnienie.

Beata Kozaryn to również osoba niezwykle aktywna. Zawodową satysfakcję czerpie z wspólnie prowadzonej z mężem firmy transportowej - Kozaryn Transport Spedycja. Motoryzacja zawsze ją pociągała, ale najmocniej zrobiła to „gwiazda” Mercedes-Benz. Nowe i zabytkowe modele tej marki ceni za ponadczasową elegancję i niezawodność. Nagrodę dla laureatki odebrały córki – Michalina i Malwina Kozaryn.

W poprzednich edycjach Magnolii Biznesu nagrodę przyznaną przez Mercedes Benz Mojsiuk odebrały: Aleksandra Markiewicz, Donata Juszczak, Katarzyna Opiekulska-Sozańska, Halina Kozak oraz Wanda Stypułkowska.