Choć święto kultury studenckiej odbyło się w maju, to jedno z największych wydarzeń towarzyszących zostało przełożone w oczekiwaniu na lepszą pogodę. Taka ma pojawić się w ten weekend, a więc organizatorzy zapraszają na „Idziemy na plażę na Wyspie Grodzkiej” wszystkich mieszkańców Szczecina.

Choć juwenalia już za nami, to organizatorzy największej studenckiej imprezy w mieście nie powiedzieli jeszcze „dość”. Powracają z przełożoną zabawą „Idziemy na plażę na Wyspie Grodzkiej”. Podczas wydarzenia, które wystartuje w najbliższą sobotę, 11 czerwca, w południe, na wszystkich odwiedzających Wyspę Grodzką będzie czekać masa atrakcji. Pojawią się m.in. limbo, gra w siatkówkę czy bule, wyjątkowy bieg „ćwierć mili na szpili” czy legendarna bitwa w kisielu. Nie zabraknie także pokazu cheerleaderek. Na miłośników tanecznych zabaw czeka silent disco, a na chcących spróbować czegoś nowego – nauka jogi wraz z Demant, partnerem wydarzenia.

Z kolei wieczorem organizatorzy zapraszają na imprezę pod gołym niebem, podczas której zagra między innymi Tribbs znany z takich utworów jak Duże Oczy, Whistle czy Bal Wszystkich Świętych!

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach „Idziemy na plażę na Wyspę Grodzką” jest darmowy dla wszystkich mieszkańców Szczecina.

Więcej informacji, w tym harmonogram, znajduje się w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/393092629363001 oraz na stronie juwenaliaszczecin.com!