Marcin Możdżonek, multimedalista i były reprezentant Polski w siatkówce, w ten weekend zawita do Szczecina. W urokliwej Puszczy Bukowej poprowadzi specjalny trening dla mieszkańców naszego miasta. Będzie to jedno z czterech takich wyjątkowych wydarzeń w Polsce.

Zaplanowane na najbliższą niedzielę (10 lipca) wydarzenie to idealna propozycja, by skorzystać z nie tylko efektywnego i potrzebnego po pandemicznej przerwie wysiłku fizycznego, ale także w ciekawy sposób przerwać codzienną rutynę.

– Wykonywanie treningów w lesie umożliwia obcowanie z czystszym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem, co ma niesamowicie wartościowy wpływ na drogi oddechowe oraz wpływa na szybszą regenerację organizmu – zwracają uwagę organizatorzy.

A ćwiczenia pod okiem tak utytułowanego sportowca to niezwykły zaszczyt oraz niecodzienna okazja! Marcin Możdżonek, 242-krotny reprezentant Polski w siatkówce poprowadzi trening stanowiący połączenie dobrej zabawy, solidnego zastrzyku endorfin i rewelacyjnych efektów. Dodatkowo były środkowy polskiej drużyny do udziału w projekcie zaprosił innych znakomitych sportowców, którzy dołączą do wspólnych ćwiczeń.

Na trening z Marcinem Możdżonkiem zaproszone są dzieci i młodzież od 9. do 14. roku życia, a w towarzyszącym wydarzeniu spotkaniu udział mogą wziąć wszyscy, dla których sport jest wspaniałym sposobem na dobre samopoczucie i zdrowy tryb życia.

„Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem” odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 lipca, o godz. 11 w Puszczy Bukowej w sąsiedztwie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II przy ul. Skalistej 24.

Rejestracja uczestników trwa do dnia 8 lipca – telefonicznie pod numerem telefonu: 91 416 20 71 (sekretariat Nadleśnictwa Gryfino czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00) lub mailowo pod adresem: gryfino@szczecin.lasy.gov.pl. W zgłoszeniu należy podać imię uczestników i numer telefonu do kontaktu.