Premiera teledysku Beaty Andrzejewskiej „Poleż ze mną” już za nami! W czwartek 17 stycznia o godz. 20.00 w Klubie XIII Muz odbył się koncert Beaty, w trakcie którego został zaprezentowany pierwszy wideoklip wokalistki. Na scenie pojawili się również: Paulina Przybysz, Czekon oraz Głowa i Wężu. Zabrakło Katarzyny Cerekwickiej, która także miała wystąpić tego wieczoru w Klubie XIII Muz.
Po uroczystym powitaniu i krótkiej przemowie, „ojciec festiwalu Gramy” - Wojciech Hawryszuk, zapowiedział Beatę Andrzejewską słowami „mamy swoją gwiazdę!”. Na scenie pojawiła się uśmiechnięta wokalistka i rozpoczęła z publicznością wędrówkę przez klimatyczne utwory. Wraz z artystką wystąpił cały zespół: Maciej Cybulski (instrumenty klawiszowe), Szymon Orłowski (gitara basowa), José Manuel Alban Juárez aka Manolo (perkusja). Po drugim utworze mieliśmy okazję zobaczyć teledysk do utworu „Poleż ze mną”. Zmysłowy wideoklip spotkał się z gorącym przyjęciem. Gwiazda czwartkowego wieczoru zaprosiła na scenę swoich gości: raperów - Głowę wraz z Wężem, Czekona, oraz wokalistkę nieistniejącego już zespołu Sistars – Paulinę Przybysz. Z każdym z wymienionych artystów, wykonała po jednym numerze. Po zakończeniu koncertu, część publiczności wyszła, a część domagała się bisu. Beata wraz z zespołem pojawiła się na scenie ponownie i wykonała piosenkę „Poleż ze mną”, która zakończyła godzinny koncert. Następnie były już tylko kwiaty, podziękowania, wspólne zdjęcia i autografy.

Frekwencja w Klubie XIII Muz była tak wysoka, że spóźnialscy nie mieli szans dotrzeć pod scenę. Na sali wśród publiczności, oprócz mediów, pojawili się również inni artyści Szczecina np. Łona, Rymek i Dj Twister. Paulina Przybysz po koncercie powiedziała, że bawiła się wspaniale, a z moich obserwacji wynika, że nie tylko ona dobrze spędziła czwartkowy wieczór.