klubowe

Made in Polska #2: An On Bast live

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 01.02.2020
O której godzinie?
22:00
Za ile?
20 zł
Opis wydarzenia
1 lutego przypada druga odsłona naszego nowego cyklu "Made in Polska", na który zaprosiliśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich artystek (w kraju i na świecie) - An On Bast.

 

Jej live act jest niezwykłym przeżyciem dla tańczących na parkiecie odbiorców. Porywa do szaleństwa i pozwala odpłynąć w inną czasoprzestrzeń. Gwarantujemy, że "będzie Pan zadowolony".

 

???????? An On Bast live (C&C Bookings/Modularfield/Wrocław)

https://soundcloud.com/an_on_bast

???????? Dawid Korniak (Canalia/Elektroniczny Szczecin/AE)

https://soundcloud.com/dawidkorniak

???????? Rats Milk (Come With Us Festival, AFTER EGO)

https://soundcloud.com/rats-milk

 

► Tax: 20 PLN

▼ Gdzie?

▼ AFTER EGO | Plac Batorego 4


An On Bast (Anna Suda) to kompozytorka i producentka muzyki elektronicznej. Rok 2006 to początek jej kariery: publikuje swój pierwszy album, zostaje wybrana spośród tysięcy kandydatów do udziału w Red Bull Music Academy w Melbourne. Aktywna przez ostatnie 12 lat na międzynarodowej scenie klubowej i eksperymentalnej, zbudowała solidną reputację wysokiej jakości live-actów house i techno granych z użyciem instrumentów hardwarowych.

Jej koncerty zachwyciły publiczność wielu klubów na świecie oraz różnorodnych festiwali między innymi Sonar (Barcelona), Fusion (Germany), Garbicz (Poland), Piknic Électronik Melbourne (Australia), Nachtdigital (Germany), 3000° Festival (Germany), Numusic (Stavanger), Kvitnu (Kiev), Rekolectiv (Bucharest), Strom (Copenhagen) i w Polsce Audioriver (Płock), Unsound (Kraków),Tauron, (Katowice), Animator (Poznań), Malta Festival (Poznań). Ma na koncie wiele wydawnictw, siedem albumów wydanych w Polsce, Niemczech, UK i USA oraz szereg EPek z muzyką taneczną.

FB: https://www.facebook.com/events/2891103877606702/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję