koncerty

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 29.02.2020
O której godzinie?
20:00
Za ile?
19 - 25 zł; bilety m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
Finalista programu The Voice of Poland Łukasz Łyczkowski z zespołem 5 Rano wystąpią już 29.02.2020 w Przecławiu!

 

Zespół Łukasz Łyczkowski & 5 RANO istnieje na rynku muzycznym od 15 lat. Od początku twórczość zespołu zakorzeniona jest w muzyce wywodzącej się z lat 60-tych i 70-tych, podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hardrockiem, ale także jest otwarta na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie. Wokalistą zespołu jest Łukasz Łyczkowski, najlepszy męski głos 8. edycji The Voice of Poland.

Koncerty Łukasza Łyczkowskiego & 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach Hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu. Łukasz Łyczkowski potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to, co najważniejsze – fenomenalny kontakt z publicznością. 19 października 2018 roku miała miejsce premiera najnowszej płyty zatytułowanej "Korzenie" i w ramach promocji tego wydawnictwa zespół wyruszył w trasę, aby dotrzeć ze swoją muzyką do jak najszerszego grona odbiorców i szerzyć rock and rolla!!!

 

Bilety: Kasa GOKSiR oraz bilety.fm

Cena: 19,00 PLN (KKM), 25,00 PLN (pozostali)

Miejsca stojące

"TO MOJE ŻYCIE - TO JEST MÓJ ROCK 'N ROLL"

FB: https://www.facebook.com/events/2446256502295498/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję